Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, mit tegyünk?

Segítség, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szégyen vagy nem szégyen! Nem érdekelnek a rosszindulatú hozzászólók. Senki sem tökéletes. 15 éves lány vagyok, ma csináltunk egy terhességi tesztet a barátommal, és sajnos beigazolódott amitől tartottunk, pozitív lett :( Anyukámmal jó viszonyban vagyok, a családban ő a megértőbb, viszont apukám sajnos nagyon szigorú/durva, néha édesanyámmal is! Anyukámnak akarjuk csak elmondani, és vele intézni lehetőleg a baba elvetetését, mert még nagyon fiatal vagyok. Szerintetek hogyan kezdjünk hozzá? Elég édesanyám a procedúra elintézéséhez? Ugye édesapámat nem kell ebbe beavatnunk? A hozzászólásokat előre is köszönöm! Remélem tudtok nekem segíteni!

2013. szept. 25. 09:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Éppen elég fájdalmas lesz testileg és lelkileg is átesni egy ilyen beavatkozason 15 évesen. Én ennél nagyobb büntetést el sem tudok képzelni. Sajnos arra fel kell készülni, hogy az orvosok sem lesznek túl kedvesek. Mikor terhes lettem, a doki félreértette a szitut és azt hitte nem terveztük a gyereket csak felelőtlen voltam. El sem mondom, hogy mekkorát ordított velem. Persze mikor közöltem hogy tudatosan nem védekeztünk már barátságos lett. De nem lehet elfelejteni azt a hihetetlen megvetést a szemében. Én abortusz ellenes vagyok ezért elmondom, hogy örökbe is adhatod a gyereket. De ha mindenképpen abortusz lesz, gyors gyógyulást kívánok neked!
2013. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
12%
Remélem valahogy apukád fülébe fog jutni,és agyonver!!!!
2013. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, magam abortuszellenesként többször is hozzászóltam ehhez a kérdéshez, de mint ahogy az abortusszal, úgy más agresszív cselekedettel kapcsolatban is az a véleményem, hogy az erőszak semmit nem old meg.
2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Leírod mit szólt anyukád? Hogyan reagált?
2013. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Na mi volt otthon???
2013. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
????
2013. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én is kivi lettem...
2013. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
92%
Hol ez a lány!Nagyon kiváncsi vagyok.Én nagyon sajnálom és szorítok neki hogy minden rendben legyen vele.Azok akik durva dolgot írtak róla csak annyit hogy az ő gyerekük is lesz egyszer 15 és nehogy így járjanak mert nem tudni mit hoz a jövő.Kaphat a gyerek jónevelést ha nem vagy ott vele viszi az áradat és lehet hogy pont az ágyba.Szorítok neked kislány fel a fejjel!!!!
2013. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Na ittvagyok! Október 11-én pénteken túlestünk rajta :( Sajnos már nincs nekünk Ő :( Azóta eléggé rosszul érzem magam, úgyhogy nemtudtam azzal foglalkozni, hogy ide válaszoljak, de aki esetleg kíváncsi rá annak most leírom! Pár nappal a kérdés kiírása után elmondtuk édesanyámnak, majd keresztanyukámnak! Ők viszonylag higgadtan fogták fel a dolgokat, viszont mondták, hogy édesapámnak is elkell, hogy mondjuk, mert ha nem most, de előbb vagy utóbb úgyis kiderülne, és akkor mégnagyobb perpatvart csapna. Így is tettünk, elmondtuk neki is, keresztanyám jelenlétében akivel mellesleg nagyon jó viszonyt ápolok és segít mindenben! Apukám bár dühösen reagált az egészre, és elzavart otthonról , hogy amíg az egész "procedúra" le nem zajlik, addig lakjak keresztanyámnál, de szerencsére roszabb dolgot nem csinált! Sokmindenért anyukámat okolta, de nem durvult el a helyzet(tőle szokatlan módon)! Ígyhát az október 11-edikei abortuszom utáni másnapon "költözhettem" haza! Azóta normálisan viselkedik velem, de mindennap megemlíti természetesen, hogy a közeljövőben ilyet nem szeretne! És ő maga mondta, hogy irassunk fel tablettát az ilyenek megelőzésére, amit 18 éves korom után akkor hagyok majd abba, amikorcsak akarok, csak addig ne! Hát röviden ennyi, rendeződött minden, azzal a kivétellel, hogy nagyon megviselt a baba elveszítése, főleg miután láttam az ultrahangon és még a doki a szivhangját is kihangositotta :( Aki elolvasta annak köszönöm a türelmét, és mégegyszer köszönöm a kedves válaszokat, segítettetek picit :)
2013. okt. 27. 09:08
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jól döntöttetek!!
2013. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!