Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, mit tegyünk?

Segítség, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szégyen vagy nem szégyen! Nem érdekelnek a rosszindulatú hozzászólók. Senki sem tökéletes. 15 éves lány vagyok, ma csináltunk egy terhességi tesztet a barátommal, és sajnos beigazolódott amitől tartottunk, pozitív lett :( Anyukámmal jó viszonyban vagyok, a családban ő a megértőbb, viszont apukám sajnos nagyon szigorú/durva, néha édesanyámmal is! Anyukámnak akarjuk csak elmondani, és vele intézni lehetőleg a baba elvetetését, mert még nagyon fiatal vagyok. Szerintetek hogyan kezdjünk hozzá? Elég édesanyám a procedúra elintézéséhez? Ugye édesapámat nem kell ebbe beavatnunk? A hozzászólásokat előre is köszönöm! Remélem tudtok nekem segíteni!

2013. szept. 25. 09:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem döntöttetek jól, ilyen helyzetben nincs is jó döntés. Egy abortusz sosem jó döntés.
2013. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ohh hogy oda ne rohanjak.. nincs nekünk Ő.. nincs.. mert megölted... Remélem azóta a szextől is elment a kedved. Ez az, mikor a kisgyerekek felelőtlenül játszanak felnőttest és utána joguk is van gyilkolni. Azóta tudsz aludni a lelkiismeretedtől?
2014. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!