Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
igen a sex utan vettuk eszre,nagyon keves volt,de mar barna,aludt ver volt.....de nem is folyik,szoval sem tisztasagi betetet semmit nem kell tegyek,folyasom sincs,pedig eddig volt feher folyas,nem tudom mar h mi van! a tegnap teszteltem es negativ....szerdan kell megjojjon,azt feltetlen megvarom! es ha nem jon akkor ismet tesztelek. koszonom a valaszt!
2013. dec. 15. 09:53
 62/72 anonim ***** válasza:

#33-as vagyok

Sziasztok. Köszönöm a kedves biztatásokat mindenkinek. Nekem sajnos ma reggel megjött :(

Szóval az csak "szellemcsíkocska" volt.


Új hónap, új remény. A kistesóért mindent :)

Drukkolok mindenkinek.

2013. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
drukkolok nektek!!!
2013. dec. 15. 10:48
 64/72 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok mindenkinek!!

Nekem sincs folyásom,pedig szokott,nem sok,de szokott.Ma egész nap hányigerem volt,a cicifájás tegnap nem volt,ma már megint van,és fel is vagyok puffadva.Viszont még mindig tart a mindjárt megjön érzésem,majd jövő hét max pénteken ha nem jön meg ,akkor tesztelek,de mindig azt érzem,hogy megfog jönni.Néha rácáfolnak a tüneteim,hogy nem,de reménykedem hátha:)Ja,és majd elaludtam főzés közben,még most is álmos,fáradt vagyok..Mi nem sokat voltunk együtt ebben a ciklusban,november 21-én megjött,tartott 5 napig ahogy szokott,majd mensi után 26-án voltunk együtt,és december 6-án,azóta nem.Lehetne most egy-két kószácska peteérésem:)))

2013. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:
nekem most megint beallt a gorcsoles,mintha meg akarna jonni,nem tom mi van,de ez a barnazas idegesit,semmi nem jon mar,nagyon kivancsi leszek mi lesz a vege,amugy a faradtsag az nallam is jatszik,alig van erom :(( lassitott felvetelben gondolkodom :P
2013. dec. 15. 14:40
 66/72 A kérdező kommentje:
megjott rendesen!!! nagy gorcseim vannak,ugyhogy a baba lefujva :/ ez van,szerintem tutti nem vagyok terhes,nem hiaba esett le a hom a tegnap reggel! es nem hiaba volt a tesztem negativ....remelem a tobbieknek osszejott a baba!!
2013. dec. 15. 15:56
 67/72 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Hát,remélem mindenkinek az utolsó mensije volt akinek megjött!!Imádkozom,hogy ne érjen utol a jövő héten!
2013. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
hat majd kiderul :))
2013. dec. 15. 18:54
 69/72 A kérdező kommentje:
ma is csinaltam meg 1 tesztet,es negativ! 100% h nem vagyok terhes
2013. dec. 21. 11:09
 70/72 anonim ***** válasza:
37 es voltam , 2 erős pozitiv :)))))))))))))))
2013. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!