Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
hat igy jobban megnezve,nagyon halvanyan tenyleg latok valamit! halkan gratulalnek,de tenyleg csak nagyon ovatosan,meg ne eld bele magad! par nap mulva ismeteld meg a tesztet,es reggeli elso vizeletbol! :) es irj amint tudsz valami biztosat! ;)
2013. dec. 13. 10:53
 52/72 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, én is azért írtam, hogyha "megvakulok" annyira nézem, akkor látok valamit :) :) :)


Mindenképp jelentkezek :)

2013. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:
:) elhiszem :) foleg ha nagyon szeretnel babat! :) de meg ne bizd el magad,mert csak nagyon halvanyan latszik,nehogy csalodnod kelljen! mindenkepp ismeteld meg a tesztet!
2013. dec. 13. 12:09
 54/72 A kérdező kommentje:
esett a hom 2fokot , 37,1rol 36,9re.....nagy a valoszinusege h meg fog jonni! :/
2013. dec. 14. 08:17
 55/72 A kérdező kommentje:
teszteltem ma delben,nem elso vizeletbol,es negativ lett :/ :(( 15napja h egyutt voltunk,szerintetek tul koran teszteltem? vagy akkor nagy az esely h nincs baba! van nallam meg 1 tesztet,ha csak nem jon meg szerdan akkor ismet tesztelek....mi a velemenyetek??
2013. dec. 14. 13:02
 56/72 anonim ***** válasza:

Szerintem,az esedékes első napját várd meg a mensinek.Nekem is fáj a hasam,mint mikor meg akar jönni,szerintem meg is fog jövő héten,nem tudom valamiért nem hiszek benne,hogy ha ugyanúgy fáj a hasam mint mikor megjön előtte,akkor még attól lehetek terhes.Talán azért,mert mindig szokott,csak egyszer nem fájt ,akkor baba volt a dologban,de azt már tudta, egy héttel előtte,hogy nem is fog megjönni.Vagyis éreztem,mert akkor nem fájt egyáltalán.Megvártam az esedékes első napot,nem jött meg,teszteltem,és pozitív lett.Szóval,most ezt én már elkönyveltem magamnak,hogy meg fog jönni,mert fáj a pocim,bár ki tudja,remélem nem jól gondoltam :))

Pontosan szokott megjönni egyébként napra??Ha igen akkor csináld meg aznap a tesztet ha nem jött meg szerintem..

2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
ertem,hat igen pontosan szokott altalabn megjonni,ritkan kesik max 3napot,hat megvarom a szerdat,es ha nem jonne meg akkor ismet tesztelek! koszi a tanacsokat! :) remelem osszejott neked a baba,en mondjuk mar magamban elegge ketelkedek. :(
2013. dec. 14. 16:47
 58/72 anonim ***** válasza:
Neked is azt kívánom,hogy sikerüljön!!!Majd beszámolunk egymásnak ha történt valami oké? :))
2013. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
kb 1oraja voltam egyutt a parommal,es valami barnas alvadt ver jott ki :( ez mitol lehet??? tapasztalat? olyan mint a menszi vegen szokott lenni!!! sosem volt meg eddig ilyen!!! nagyon megijedtunk!!! :((
2013. dec. 14. 18:53
 60/72 anonim ***** válasza:
Jajj Szegénykém!Több is jött vagy csak egy "darab" vér?Bocsánat ha hülyeséget írok,de ha nem jött meg,és lehet nem is jött volna,akkor nem a beágyazódott "dolog" volt?
2013. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!