Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
Engem elbizonytalanít,hogy fájdogál a hasam alja,mint mikor megjön úgy előtte.A cicifájás megvan még,haspuffadás,kis hányinger,kis szagérzékenységem is van,ami nem szokott mensi előtt.Jövő hét szerda,max csütörtökön kéne megjönnie,ami azt jelenti,hogy megőrülök addig.Gondolkodtam a teszten,de szerintem biztos negatív lenne.Jjaj ez a várakozás...
2013. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
amugy tobb helyen olvastam h lehet tunet a hasfajas is,meg az olyan mindjart megjon erzes! tudom mit erzel,nekem is szerdan kell megjonnie,eddig a hom 37,1-en van,de ha hetfon leesik akkor tuti megjon,de ha csutortokig marad akkor nagy esely van a babara! kitartas neked is! :*
2013. dec. 12. 16:24
 43/72 anonim ***** válasza:

A hőmet nem mérem,az első terhességemnél mértem,de most nem.A cicim két oldalt... olyan izomlázszerű fájdalma van,a mellbimbóm ég,de nem látom duzzadtnak.A mensi előtt soha nem szokott fájni.Ez az egyetlen dolog amit furcsállok,ja...még ma olyan falásroham tört rám,hogy már szégyelltem a férjem előtt annyit enni,....csak nevetett :DD

Te mikor tesztelsz?Mondjuk Te hőmérőzöl is,én nem.Megvárod az esedékes első napot?Remélem azért aki hozzászólt a témához jelentkezik a fejleményekkel:))én tuti,bárhogy alakul:)

2013. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:

Én változatlanul görcsölök nem tetszik ez nekem. :’(

Lehet a 7vg-n v.max.jövő7en tesztelek és nem várom meg a nemvárt napját.

2013. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam a tesztet (akinek hasonló tünetei voltak , kettőt kivéve)negatív lett.Miután megnyugodtam meg is jött , de már az első nap olyan görcsök jöttek rám ,rosszul érzem azóta is magam , ilyen még nem volt hogy menzesznél ennyire fájjon mindenem.Minden esettre orvoshoz is kértem időpontot , hogy kiderítsem mik lehettek a lehetséges okai a késésnek.
2013. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok, #33-as vagyok.

teszteltem reggel, hát ha megvakulok akkor látok egy nagyon gyengécske csíkot, de majd holnapra vagy utánra erősebb lesz, ha baba van.


Várom a véleményeket, ott van, vagy csak én akarom látni :)


[link]


[link]

2013. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
43-as a hom meg mindig 37,1-en van,nem ment le 1 fokot sem,szoval meg nem jon meg,szerintem meg fogom varni a szerdat,ha kesni fog akkor tesztelek,amugy en vagyok a kerdes feltevoje :P szoval tutti irni fogok h mi van velem! amugy azota mar 15nap telt el ,az aktus ota,mar tesztelhetnek,de inkabb varok meg 5-6napot :P
2013. dec. 13. 09:32
 48/72 A kérdező kommentje:
45-os sajnalom h negativ lett,de ha nem mulnak a gorcsok tenyleg el kell menned 1 dokihoz! irj majd h mit mondott
2013. dec. 13. 09:33
 49/72 A kérdező kommentje:

33-as ilyen teszt adott nekem fals pozitivat,ezek nem olyan jo tesztek,ajanlom h tesztelj azon ahol bele kell csepegtettni,olyan kazetasnal,asszme ugy mondjak neki

en nem igazan latom a 2.csikot,ha csak nem a vegen kell legyen,mert ott tenyleg van 1 csik! de nem a kozepen levo csik mellett kell lennie?mert ha igen ott en sajnos semmit nem latok :/

2013. dec. 13. 09:36
 50/72 anonim ***** válasza:

Nem a legvégén kell lenni, az ott a ragasztás amit csíknak látsz :) Ez volt itthon, ezt csináltam meg :)

Vagyis van még egy digitális, de azt nem szeretném csak úgy elhasználni :)


Bejelöltem nyíllal, én hol is látom :D :D :D (ez kész, olyan vagyok mint egy tini, pedig nem, csak nagyon szeretnénk ha ott lenne)


[link]


[link]

2013. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!