Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
Nah itt vagyok(11-es)..én reggel alig tudtam kikelni az ágyból,de nagy nehezen sikerült.Muszáj :)Szóval hányinger volt, egy kicsi,mellérzékenység,mindjárt megjön érzés,és nagyon álmos vagyok.Csak gondoltam beszámolok :))
2013. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
nekem meg olyan erzesem van az este ota mintha fel lennek fazva,feszul ott lent minden,es egyfeszt jarok a wc-re :)) ha teszteltetek irjatok,es jelzem en is ha tesztelek,de en meg szeretnek varni vele! szurkolok nektek! pozitiv hozzaallas!!!
2013. dec. 10. 14:01
 23/72 anonim ***** válasza:

#11

mindenképp megírom,de sztem várok az esedékes mensi első napjáig:)

2013. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
barcsak en is megtudnam varni,de mar nagyon kivancsi vagyok!
2013. dec. 10. 14:45
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

Ma annyira görcsöltem, hogy elmentem dokihoz, megvizsgált, uh minden és nem látott semmit :(

Akkor elvben nincs baba, de azt nem tudta megmondani, hogy mitől görcsölök :(

2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
ertem :/ az is lehet h felfaztal,vagy csak a sterssztol van
2013. dec. 10. 20:19
 27/72 A kérdező kommentje:
nagyon faj a hasam,es szurodik....es egyfeszt feszul ott lent...mat nem tom h mi van :/
2013. dec. 11. 21:35
 28/72 anonim ***** válasza:
Beszállok én is :) Nekem 1-jén vagy legkésőbb 3-án kellett volna megjönnie, azóta semmi. Ez szépen hangzik, csakhogy sorban tesztelem a negatívakat :( Holnap megyek orvoshoz, mert akár baba, akár nem, tuti, hogy van oka, hogy nem jön meg, azt meg ki kell deríteni, nehogy baj legyen. Amúgy nagyon sokat pisilek, néha ég a gyomrom, időszakosan megdagad a mellbimbóm és fáj, aztán elmúlik, majd 2 nap múlva megint. A bőröm iszonyúan letisztult, pedig sajnos nem éppen bababőr, és napjában többször is majd leszakad a derekam. Vagy egy hete hol itt, hol ott szurkál a hasam. Lehet, hogy később fogant, mint gondolom, azért nem érzem. Szerintetek?
2013. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
Ehh, hülyeséget írok :) Szóval lehet később fogant, azért nem pozi a teszt.
2013. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:
az is meglehet h kesobb fongant .... de keshet meg cisztatol is,hormonzavartol is! es a cisztatol is fajhat a hasad! menj el orvoshoz! remelem semmi baj nem lesz,csak baba ;) amugy nekem csak 18.an kell megjonnie...addig meg van mit varjak.....de ez a hasfajas szornyu :/
2013. dec. 11. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!