Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Beszállok a csapatba kedves kérdező.:) Nálam ugyanez a helyzet,csak 1 nappal korábban voltunk együtt,és 19-én kell megjönnie.Mell és hasfeszülésem van ma a 2-ik napja.Amúgy soha nem szokott,azért gyanakszom.Hiper érzékeny,alig viselem el a melltartót...Jó kis csapat lett itt ahogy látom,remélem mindenki megírja akármi is lesz a vége...drukkolok,főleg akinek nincs még[nekem van már egy 20 hónaposom]Vele is voltak tünetek,csak nem ilyen korán:)
2013. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
hat gratulalok! :) jol osszehoztuk! kivancsi vagyok,kinek mit hoz a Jezuska az iden! :) amugy most este nagyon surjen jarok wc-re ....jaj csak nehogy mar bemeseljem magamnak!! :/
2013. dec. 9. 23:27
 13/72 anonim ***** válasza:
mindenkinek szorítok csajok :)
2013. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:

Na igen, én se merek venni, félek a csalódástól.

De nálam a görcsölés még mindig tart, meg az émelygés, hányinger is.

Lehet megvárom, hogy mi lesz a nemvártkor.

2013. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
en is kb megvarom a 18.at! :))
2013. dec. 10. 08:08
 16/72 anonim ***** válasza:

Nekem 21.-e

csak addig meg agybajt kapok, főleg így, ha addig ilyen állapotba leszek, mint most :(

2013. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
en eddig ma jol vagyok,semmi tunet :) az emelyges is elmult
2013. dec. 10. 08:36
 18/72 anonim ***** válasza:
Jó neked, én még mindig émelygek, meg hányinger, de ami nem tetszik egyáltalán, az a görcsölés, de nagyon. :(
2013. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
nah neha mar engem is elovesz 1 kis emelyges,de sokkal jobban vagyok mint a tegnap,az is lehet h fronthatas volt. mondjuk a gorcs is lehet tunet,ma nekialltam homerozni,es a reggeli 37,3 volt.ha jovohetig leesik akkor meg fog jonni.
2013. dec. 10. 10:24
 20/72 A kérdező kommentje:
erdekes h most is delben vesz elo a hanyinger,az elobb is majdnem hanytam :/ altalaban reggel jelentkeznek masoknak ezek,de nallam mindig delben,ez erdekes :/
2013. dec. 10. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!