Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem :( tudom, hogy ezer oka lehet a késésnek, eddig viszont mindig megjött időben, elvileg makk egészséges vagyok. Reggelre van időpontom orvoshoz, meglátjuk. Nagyon remélem, hogy mégis baba :)
2013. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
hat remeljuk! kerlek ird meg h mit mondott a doki :)
2013. dec. 12. 08:57
 33/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

beszállok én is a csapatba. 29.-én voltunk először védekezés nélkül együtt a férjemmel (első aktív próbálkozós hónapunk)

17-18-án nem kellene megjönnie.

Mellérzékenység, hasszurka van, tegnap főzés közben rám tört a hányinger.

36,9-37,2 között mozog a hőm, ez ma csak 36,8 volt, nem tudom ennek tulajdoníthatok -e jelentőséget. Sok helyen azt olvasom, nem mindenkinél biztos, ha leesik, hogy megjön, vagy fordítva, ha fent marad a hő, akkor baba van.


Én már teszteltem (túl korai volt) nega lett.

Lányommal (4éves) már mensi előtt 4 nappal kimutatta, és csak rá 2,5 hétre jöttek a tünetek, majdnem 6 hónapig hánytam.


Drukkolok nektek, jelezzetek ha teszteltetek, én is fogok :)

2013. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
en is 29.en voltam egyutt a parommal,mi ugyan vedekeztunk...de megszakitassal,es nekem 10nap utan jottem a tunetek,faradekonyseg,emelyges,hanyinger,hanyas,ma mar sokkal jobban vagyok. a hom 37-37,1kozott van,meg nem esett le,merni is fogom a mensziig. amugy tenyleg ugy tudom en is h ha leesik a hod,akkor meg fog jonni,es ez tapasztalat. igaz en most alltam neki homerozni megint par napja,meglatjuk mi lesz.....szurkolok neked h baba legyen,irj majd meg a fejlemenyekrol!!! amugy szerintem is tul hamar teszteltel! vard meg amig nem jon meg,es tesztelj megint,en is akkor fogok!
2013. dec. 12. 09:41
 35/72 anonim ***** válasza:

28-as vagyok. Voltam dokinál, sajna nem baba, de nincs is semmi bajom, azt mondta, előfordul, hogy elcsúszik a ciklus, ez történik most nálam. Mindent rendben talált, minden tökéletes, ahogy a nagykönyvben meg van írva, csak most elcsúszott és kész. Elvileg 2-3 napon belül megjön, leválás előtt van a nyálkahártya. De nem baj, az a fő, hogy minden rendben, babám lehet még :)

Drukkolok azért nektek, hogy összejöjjön :)

2013. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
mondjuk annak orulok h nincs semmi bajod,de sajnalom h nem jott ossze a baba! :/ hatha jovohonapban :) csak ne gorcsoljetek ra! hat majd kiderul par nap mulva h velem mi volt :)
2013. dec. 12. 10:02
 37/72 anonim ***** válasza:
Én 17 körül nem várom,de rám is rám tör nééha a hányinger de nem reggel hanem inkább délutáni esti orákban ,mellem nagyon fáj és vannak alhasi szurkálások ,derékfájás !!! Irjon majd mindenki hogy mi lett :))) szoritok mindenkinek
2013. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
okes ;) en feltetlen megirom,mondjuk 1 oraja kb elkezdett fajni a fejem,de szerintem ezt az idovaltozasnak koszonhetem :) szivem szerint mar ma vennek 1 tesztet!
2013. dec. 12. 14:10
 39/72 anonim ***** válasza:

#33-as vagyok! :)


Én vettem tesztet az előbb, de várok vele, és vettem egy digitálisat is, amit majd akkor fogok elhasználni, ha nem jön meg és eltelik egy pár nap. ;)

Nagyon izgulok.


Majd írjatok :)

2013. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
jol tetted h kettot vettel,igy megtudhatod szinte 100%ra az eredmenyt! lehet en is veszek ma,de csak holnap csinalom meg az egyiket,es ha kesik a masikat!
2013. dec. 12. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!