Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek másik dokihoz? Csinálja...

Menjek másik dokihoz? Csináljak terhességi tesztet? KÉRLEK VÁLASZOLJATOK FONTOS NEKEM!

Figyelt kérdés

Szombaton reggel csinaltam teszt és halvány pozitiv lett de másnap hajnalba arra ébredtem fel h görcsölök és erősen kezdtem vérezni.

Ma elmentem a dokihoz elmeséltem neki ezt a dolgot meg sem vizsgált és azt mondta h nem vagyok terhes. Jah és a vérzésem ma délelőtt elmúlt. :( :O

25/Elkeseredett lány


2013. dec. 9. 17:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem volt nyálka darabos a vérzéred,lehet megmaradt a baba! :) pozi teszt mellett,1napos vérzéssel inkább gondolnék terhességre,mint vetélésre!A görcs a korai terhesség egyik tünete. 24l
2013. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Még a méhenkivüli terhesség is szóba jöhet, vérzésel és erős görcsölésel jár. Csinálj mégegy tesztet hogy erősődik e a csík és mihamarabb menj orvoshoz!
2013. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekel mi lesz az orvosnál ma veled. Remélem baba és semmi rossz! :)
2013. dec. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Mielott tesztet csinaltam volna elotte egy nappal a folyasom barnas pirosas volt. Az elott pedig szaraz voltam mint a sivatag. Szombaton mikor csinaltam a tesztet rengeteg folyas volt es halvany rozsaszin.

A gorcsolesem vasarnap du-ra elmult. Jah es most neztem h megint halvany rozsszin a folyasom (reggel).

Nekem sose volt ilyen.


Ha mensim jon elotte egy ket hettel jelezz es sargas feher szinu a folyasom. De most a honapba nm volt.


Tegnap nm tudtam leirni amit szerettem volna mert a gep kellett masnap a telom megkajdult igy most tudom csak leirni.


A doki ( holgy) probalta elmagyarazni h miert nm vagyok terhes. Nekem nm is azzal volt a bajom h nm vagyok terhes hanem h nm vizsgalt meg.

A doki szavaibol az jott le hogy : biztos h talalkozott a himovarsejt a petevel de tul keson es nm volt ideje megtapadni. Ezert volt a verzes. Azt mondta h vetelesrol nm beszelhetunk mert nm tapadt meg a mehfalon.


Latta rajtam h aggodom, ideges voltam. Azert sem vizsgalt meg csak magyarazta a dolgokat.


Noh nm baj de ma nm fogom hagyni h ilyen tortenjen.


Igen is vizsgaljanak ki mert az egeszsegemrol vn szo meg akkor is ha nm vok terhes.


Eddig rossz dokikat fogtam ki de remelem h ma nm.


Van dokim de o azt mondta nm az o feladata h meghultrahangoztasson.

Hat koszonom szepen :(


Maszekorvos h mar nm tudok elmenni mert be vn tablazva ugy h csak januarba fogok tudni eljutni.


Mar ra jottem arra is nm minden dokit erdekli mas ember egeszsege pl: ha vki babat szeretne.

Persze ertem en hogy ebbe nm lehet bele avatkozni h legyen baba.

De konyorgom ha egy no azt keri vizsgaljon meg nem azt kell valaszolni hogy: nm vizsgalom meg mert ugy sem latok semmit mert meg belul verzese vn attol h nm lat semmit a beten.

Nm igy mondta de erre akart ki lyukadni.


Bocsanat a hosszu levelem miatt de mar ki kell adnom magambol.


Tegnap elkuldtek a szuloszoba mert ott vn ugyelet ugyan is ambulancia nm volt mar. Oda jott hozzam egy no kerdezte miert ulok itt mi bajom vn. Elmondtam neki erre ugy lecseszet h miert nm mentem el az en korzeti orvosomhoz miert vartam eddig. Szerettem volna neki elmondani h videki vagyok es h nm tudok haza utazni es fogalmam se volt h ezzel egybol dokihoz kell menni. Anyumnak elmondtam de o nm mondott semmit es meg nagyimnak is elmondtam szinten nm reagalt se h sem. Akkor honnan tudtam volna?

Sajna ezeket nm tudtam elmondani neki hatat forditott nekem es pampogot tovabb en azt hittem h ott helybe elbogom magam :(


Nah jo befejeztem mar igy is kis regenyt irtam ide.

Koszonom a valaszokat. Akkor ma megirom mi volt.


Mindenkinek szep napot kivanok.

2013. dec. 10. 05:09
 15/44 anonim ***** válasza:
Megy a drukk kedves Kérdező!
2013. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. dec. 10. 09:12
 17/44 anonim ***** válasza:
szia!fejlemény?
2013. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 Nitókrisz ***** válasza:
Voltal dokinal? Es a doki azt nem mondta, hogy a mehen kivuli terhesseggel mi a helyzet?!
2013. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos dokihoz nm jutottam be mert sokan voltak de beszeltem a asszisztens novel kertem h ultrangh. vizsgalatra hagy menjek mar el. Nagyon rendes volt es elintezte nekem . :)

Huvelyultrahang es hasi ultrahangot megcsinaltak. Nem talaltak semmit. Nincs mehen kivul terhessegem. Minden normalis. Mondta is a no h nm fog talalni semmit mert meg eleg picike ha egyaltalan terhes vagyok. Mondta h teszt csinaljak.


Lanyok!! Egy vmit nm ertek! Elmult tegnap de a eros barnas pirosas vmi. Akkor miert erzek nyomast, mintha meg akarna jon a menszi megint?


Jah a no mondta h eleg szuknek talalja a mehem ezert mondta h csinaljak tesztet.


Ma meg is veszem aztan holnap reggel megcsinalom.

em akarom bele elni magam h baba vn. Mert akkor csalodni fogok megint.


Menszim viszont sose tartott egy napig.

A folyasom viszont barnas hol halvanyrozsaszin.

Felfaztam volna?

2013. dec. 10. 14:47
 20/44 anonim ***** válasza:
Èrdekes ,reggeli teszt hàtha tisztàzza
2013. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!