Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek másik dokihoz? Csinálja...

Menjek másik dokihoz? Csináljak terhességi tesztet? KÉRLEK VÁLASZOLJATOK FONTOS NEKEM!

Figyelt kérdés

Szombaton reggel csinaltam teszt és halvány pozitiv lett de másnap hajnalba arra ébredtem fel h görcsölök és erősen kezdtem vérezni.

Ma elmentem a dokihoz elmeséltem neki ezt a dolgot meg sem vizsgált és azt mondta h nem vagyok terhes. Jah és a vérzésem ma délelőtt elmúlt. :( :O

25/Elkeseredett lány


2013. dec. 9. 17:39
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Koszonjuk szepen ! :)

Csak egy bajom vn. Meg pedig az h egy napig tartott a menszim ha annak nevezheto. Most mar nm tudom h mikor lesz es a peteeresem. :(

2013. dec. 11. 05:58
 32/44 anonim ***** válasza:
Tènyleg akkor jön mikor nem vàrod:-) tapasztalat
2013. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Nm fogok azon gorcsolni h mikor lesz baba. 2 honap mulva koltozunk az uj hazba ugy h lesz mit csinalni. Legalabb lefogom foglalni magam es nm agyalni.:)

De tenyleg a kerdesemre nm valaszoltatok az elozore :(

2013. dec. 11. 07:45
 34/44 anonim ***** válasza:
Sehonnan ne készüljön az a gyerek (még) , csináljátok mikor jól esik. Én nem mértem semmit, nem figyeltem magam 32-38 naposak voltak a ciklusaim. Március óta barnázással kezdődött 2 napig tartott 6 nap helyett barna előtte sosem volt...és mindig 5-6 napot késett. Gondoltam a stressz mert készültünk az esküvőre, majd egyre jobban idegesített, éreztem hogy nem stimmel, lemondtam a babáról augusztusra, szeptemberben már nem jött meg...Pedig augba csak egyszer voltunk együtt szeptemberben mondjuk a nászúton többször....1 év volt igaz de legalább meglepett :)
2013. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Az jo :)

Hat most az even biztos nm lesz baba. Dolgozom ahol sajna neha ideges vagyok es nagyon nm jo.

Varom h vege legyen ennek a ket hetnek utana mar nm dolgozok. Uj munkat kell keresni.

Gondolkodtam h nm fogok szamolni. Amikor jon akkor jon.

Csak rossz mert a parom mindig felhozza en megprobalok nem arra gondolni. Csak igy nehez. :(

igyekszek a munkamra koncetralni az otthoni feladatokra.

Felek hogy mehenkivuli terhessegem lesz mivel csaladba mar tortent ilyen.

Orokolheto?

2013. dec. 11. 09:46
 36/44 anonim ***** válasza:

Szerinted én nem voltam ideges? Esküvő,a két család még nem találkozott előtte stb,baba csak nem jött, ráadásul a munkahelyem sem semmi (csak priviben ha érdekel)....Nem számított neki :)

Igazából a hajlam örökölhető....de erre ne is gondolj, kár izgulni előre...

2013. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Privibe megirhatod! :)
2013. dec. 11. 11:37
 38/44 anonim ***** válasza:
Van már baba?
2014. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: februar 1en fog kiderulni (lesz e menszi v sem) addig izgulok :)

Majd megirom mi a helyzet.

2014. jan. 20. 10:36
 40/44 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: sajnos meg jott :( egy ujabb szomoru honap :(
2014. jan. 31. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!