Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek másik dokihoz? Csinálja...

Menjek másik dokihoz? Csináljak terhességi tesztet? KÉRLEK VÁLASZOLJATOK FONTOS NEKEM!

Figyelt kérdés

Szombaton reggel csinaltam teszt és halvány pozitiv lett de másnap hajnalba arra ébredtem fel h görcsölök és erősen kezdtem vérezni.

Ma elmentem a dokihoz elmeséltem neki ezt a dolgot meg sem vizsgált és azt mondta h nem vagyok terhes. Jah és a vérzésem ma délelőtt elmúlt. :( :O

25/Elkeseredett lány


2013. dec. 9. 17:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Furi, de most már ne agyalj reggelig ezen, tesztelj és akkor talán már kiderül. Drukk:-)
2013. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Nm agyalog rajta! A legerzekenyebb tesztet vettem meg. A no mondta h barmelyik nap szakba megcsinalhatom.

De jobb reggel megcsinalni?

2013. dec. 10. 16:22
 23/44 A kérdező kommentje:
10mlU tesztet kaptam. Az jo?
2013. dec. 10. 16:43
 24/44 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, h ne agyalj, h ne golyózz be most ettől:-) A teszteket meg lehet csinálni bármikor (persze reggel a legjobb). Ha napközben csinálod akkor legalább 3-4 órát ne menj wcre előtte (gyógyszerész húgom mondta).
2013. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Megvárom a reggelt. Igaz nehezen megy de majd vhogy kibirom :)

Megpróbálom magam le foglalni!

Köszönöm az eddig válaszokat!

Holnap írok!

sziasztok!

2013. dec. 10. 18:04
 26/44 Nitókrisz ***** válasza:
De jo, orulok, hogy minden ok :) Drukkolok en is es varom az eredmenyt!
2013. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
szorítok:)
2013. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Szia, kedves Kérdező! Én irányítottalak ide a másik topicból. Drukkolok neked, a legjobbakat kívánom, írj majd! 23/L
2013. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jo reggelt!

Sajnos a teszt negativ lett. :'( :'(

A parom el van keseredve. Noh de nm veszet el a remeny.


A lenyeg h lehet babam. Nm talalt semmit a doki es ez mar nekem jo pont.

Ugy is jon a baba amikor nm szamitok ra.


Koszonom a sok-sok valaszt es drukot.


Szep napot mindenkinek!

2013. dec. 11. 05:04
 30/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon vártam, hogy írj, drukkoltam Nektek nagyon. Sajnálom, de teljesen igazad van, ez nem egy végzetesen rossz hír, jön a baba, nem kell félni.

Én amúgy is amondó vagyok, hogy egy ilyen kezdet amúgy sem a legjobb ómen már...

Kitartást és sok sikert a babához!

2013. dec. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!