Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Crinone gélt használok de...

Crinone gélt használok de most kétségbe estem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

November 21.-én voltam beültetésen , december 2.-án kontrol viszgálaton ahol hcg-tesztből pozitív eredményt mutattak ki, az ultra hangon vastagodást terhességre utaló állapotot láttak. Crinone hüvelygélt javasoltak amit 3 hete használok ,eleinte világosbarnás folyásom volt ami kissé aggasztott de most sötét barna darabos folyásom van , ami nagyon kétségbe ejtett és ezért írok ide.

Volt valakinek hasonló tapasztalata a gyógyszer használata alatt? Vajon állapotos vagyok?


A gyógyszer tájékoztatóján mellékhatásként fel van tüntetve a hüvely vérzés... Ötödikén lett volna a havi ciklusom.



2013. dec. 10. 21:57
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem tudtam holnapig várni így elmentem megyei kórház nőgyógyászati rendelésre, 5-órakor meg vizsgáltak, azt mondta nem menstruációs folyás ha van terhesség akkor az még nagyon kezdetleges, viszont kb 10 perce jött ki sűrű menses szerű váladék és azóta nagyon hígan folyik folyamatosan. előfordulhat hogy megsértett az orvos a vizsgálat során ??? vagy menstruálok??? :S ki akasztó
2013. dec. 11. 19:54
 12/33 anonim ***** válasza:

jaj aggódom érted,értetek én is.

Én sem bírtam volna ki a helyedben holnapik. Nagyon szorítok!!!!!

2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
szia! remélem minden rendben lesz. Kb. hány hetes lehetsz? 5? Petezsákot láttak már? Nekem 5 hetesen petezsák,6 hét 3 naposan már szívhang és baba is látszódott. Ultrahang volt? Mindenesetre kézzel kellett volna éreznie,ha megvizsgál,hogy zárt e a méhszájad. Bár koraterhességben jobb, ha nem piszkálgatják az ember lányát,de ha szükségszerű. Nekem 6 hetesen 2x volt erős vérzésem,majd frászt kaptam,kiderült haematóma alakult ki a petezsák felett,amit igazolt az uh. kétszer szó szerint elöntött a vér,akkor emelték az Utrogestant napi 9-re és kaptam 3x1 Duphastont és magnéziumot. szerencsére kiürült, és azóta is minden rendben a babával. kérlek mindenképp írj mi van veletek szorítok! egy lombikos 13 hetes kismama
2013. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta 4-5 alkalommal ismét erősebb vérzésem volt. Kismama osztályra befogtak ma reggel volt UH-m gomb méretű a magzat , 3 hetes vagyok :) , de nagyon aggaszt a vérzés.

Gyógyszeres kezelést nem kapok az eddigieken kívül ami kicsit furcsa... Bizakodom hogy nem fogok vetélni de sajnos még benne van a pakliban. Köszönöm hogy szorittatok nekem és ha lesz fejlemény meg írom nektek

2013. dec. 12. 19:50
 15/33 anonim ***** válasza:
Szorítok neked,hogy minden rendben legyen! Írj,hogy alakulnak a dolgok!
2013. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

sziasztok ma délben haza jöttem a korházból volt uh vizsgálat és nagyobb lett 8,3 lett az első uh vizsgálaton csütörtökön 2,2 x 4,5 volt szóval nőtt de azt mondták hogy nem tudják eldönteni hogy élő vagy sem az én véleményem szerint ha nem élő nem fejlődne

szerintetek???

2013. dec. 16. 12:40
 17/33 anonim ***** válasza:
Ezek petezsák méretek, amiket írtál, vagy már az embrió méret?
2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Én ez ügyben sajnos nem tudok nyilatkozni :( ,de nagyon szorítok nektek!
2013. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
petezsák méretek,de azt is mondták hogy 1 mm lehet az embrió amit látható
2013. dec. 17. 10:43
 20/33 A kérdező kommentje:
haematóma nálam ezt kizárták valószínű, hogy a géltől vannak ezek a kisebb vérzések de csak csütörtökön kell mennem a kezelő orvosomhoz
2013. dec. 17. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!