Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Crinone gélt használok de...

Crinone gélt használok de most kétségbe estem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

November 21.-én voltam beültetésen , december 2.-án kontrol viszgálaton ahol hcg-tesztből pozitív eredményt mutattak ki, az ultra hangon vastagodást terhességre utaló állapotot láttak. Crinone hüvelygélt javasoltak amit 3 hete használok ,eleinte világosbarnás folyásom volt ami kissé aggasztott de most sötét barna darabos folyásom van , ami nagyon kétségbe ejtett és ezért írok ide.

Volt valakinek hasonló tapasztalata a gyógyszer használata alatt? Vajon állapotos vagyok?


A gyógyszer tájékoztatóján mellékhatásként fel van tüntetve a hüvely vérzés... Ötödikén lett volna a havi ciklusom.



2013. dec. 10. 21:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2013. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
5 hetes
2013. dec. 18. 08:47
 23/33 A kérdező kommentje:

sziasztok

ma voltam a kezelő dokimnál és vért látott a méhemben és 1 petezsákot amire azt mondta hogy méhenkívűli terhesség lehet mert sokkal szebbnek kellene kinéznie elküldött hcg tesztre ami pozitív lett és azt mondta hogy vegyem úgy hogy nincs terhesség viszont kaptam duphaston 3x1 megemelte az estrofemet 3x3 ra plusz a cronone gélt használni a vérzés elmult de barna az van ami darabos.



KÉRLEK TITEKET HA VKI VOLT HASONLÓ ILYENEN HELYZETBEN ÍRJON NEKEM.

Előre is köszi.

2013. dec. 19. 15:55
 24/33 anonim ***** válasza:
De a méhedben lát petezsákot???? Én nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen veletek.
2013. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
azt mondta lát vmit ami megfelelhet kisebb petezsáknak
2013. dec. 19. 16:46
 26/33 anonim ***** válasza:
szia! Én is lombikos kismama vagyok. Volt két méhenkívülim, így mindkét petevezetékem kivették,mert megrepedt. Nálam annak 6.héten kezdődtek a tünetei,mindkettőnél. ráadásul a 2.nál a bal oldalinál egy volt méhen belül, egy meg a bal petevezetékben beágyazódva. Nekem barnázás, vérezgetés és éles késszúrásszerű fájdalmam lett, végbéltájékra kisugárzott. a barnázás , vérezgetés, a dougles üregben (nem a méhedben van a folyadék, vér, itt valszínű félreértettél valamit)szóval a douglas üreg az,ami a méh mögött van. ha valakinek méhenkívüli terhessége van,akkor itt látnak folyadékot,vagy megrepedt kürt esetén vért, de az már súlyos állapot azonnal kórházi ellátást igényel. nekem ahogy írtam 2x is volt. az én orvosom rögtön kórházba küldött mindkét alkalommal, ahol vittek is a műtőbe,mert ez nem játék! Nem értem,miért emelte meg a gyógyszereket mégis ilyen drasztikusan, lehet előbb tényleg jobb volna kizárni,hogy valóban fennáll e a méhenkívüli terhesség gyanúja is. Méhenkívüli esetében másképp emelkedik a hcg, és a tünetek, ill.ve az ultrahang diagnosztikus jelentőséggel bír a diagnózis felállításában. remélem nem ez igazolódik be, és egy baba lesz, az is méhen belül. drukkolok Értetek! egy lombikos 14 hetes kismama
2013. dec. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
nekem az mondta az orvos hogyha vérzek is menjek vissza 1 hét múlva de kórházba ne menjek. Viszont az orvos nem említette hogy esetleg crinone gél miatt is vérezhetek hiszen benne van a beteg tájékoztatóban.
2013. dec. 20. 11:30
 28/33 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Azóta mi van veled?
2014. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
December 19-én voltam uh vizsgálaton ahol 1 petezsákot láttak a méhemben és vért is.Azt mondták hogy valószínű méhen kívüli vagyok.Elküldtek hcg terhességi tesztre ami pozitív volt és azt mondták nekem,hogy vegyem úgy ,hogy nem vagyok terhes,de menjek vissza 27-én uh vizsgálatra.Voltam uh vizsgálaton és akkor már sajnos nem láttak semmit voltam terhességi teszten is ott sem mutatott semmit már ki.Annyival úsztam meg az egészet hogy nem kellett kikaparni vagy ,hogy nem voltam méhen kivűli. Nagyon szomorú vagyok miatta nem tudtam ami napig feldolgozni hogy mi is történt mivel 4 éve szeretnénk kisbabát és most először tapadt meg és el is vesztettem.. SZOMORÚ VAGYOK NAGYON. :((
2014. jan. 8. 17:25
 30/33 anonim válasza:

Szívből sajnálom, ami veled történt, hidd el!!:(


Úgy látszik a november 21-e egyikőnknek sem hozott szerencsét!:( Nekem is épp ezen a napon volt a beültetésem (szám szerint a 3.).


Ma pedig ismét megerősítették, hogy a baba nem ad életjelet, nem fejlődött tovább az elmúlt 1 hétben, úgyhogy hétfőn missed ab műtét vár rám...:((


Én is Crinone gélt használtam, persze nekem nem lett tőle semmi mellékhatásom, olyannyira, hogy a babót már 4. hete hordom életképtelenül (állítólag, ahogy az orvos fogalmazott: már a 6. héten "megakadt":'(....


Az első 2. lombiknál meg meg sem tapadt...

Hát ez van!

Nagyon remélem, hogy legközelebb összejön mindkettőnknek!!


Csak fel a fejjel!!!

2014. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!