Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Crinone gélt használok de...

Crinone gélt használok de most kétségbe estem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

November 21.-én voltam beültetésen , december 2.-án kontrol viszgálaton ahol hcg-tesztből pozitív eredményt mutattak ki, az ultra hangon vastagodást terhességre utaló állapotot láttak. Crinone hüvelygélt javasoltak amit 3 hete használok ,eleinte világosbarnás folyásom volt ami kissé aggasztott de most sötét barna darabos folyásom van , ami nagyon kétségbe ejtett és ezért írok ide.

Volt valakinek hasonló tapasztalata a gyógyszer használata alatt? Vajon állapotos vagyok?


A gyógyszer tájékoztatóján mellékhatásként fel van tüntetve a hüvely vérzés... Ötödikén lett volna a havi ciklusom.



2013. dec. 10. 21:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nekem decemberben volt beültetésem,de én el sem jutottam soha oda ,hogy megtapadjon,és ha belegondolok,hogy ilyen rögös út után meg ez történik...borzasztó!!! Viszont minden egyes kudarc után fel kell állni,és harcolni tovább. Sok erőt,és sikert kívánok nektek. Én hamarosan indulok a 10-ik lombikprogramunkra,bár addig még nekem is kell a lelkemet még erősíteni.
2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Kedves 31. Válaszoló!

Köszönöm és mihamarabbi babásodást kívánok neked és minden "sorstársunknak"!!!:)

2014. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok nektek sok sikert
2014. jan. 13. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!