Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel olyan hőgörbéket...

Estrella84 kérdése:

Raknátok fel olyan hőgörbéket amely nem volt egyértelmű szép terhesgörbe és mégis babásak lettetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Koszonjuk szepen!

A cickafark a peteerest segiti,a mehpempo a teherbeesest.

A D vitamin pedig vastagitja a mehnyalkahartyat,igy konnyebben beagyazodik,ill.megtapad a baba.

Van valamilyen tuneted azota?

5-os voltam

2013. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Úgy tudom, hogy a cickafark segiti a menzeszt rendszerezni akinek nem rendszeres. Nos, én augusztusban hagytam abba a gyógyszerszedését , és remélem a szervezet magától is teszi majd a dolgát. Azóta a mellfeszűlésen kivűl nincsen tünetem illetve annyi, hogy tegnap tornázás után volt a bugyimon kis krémes folyásom illetve az alhasam fájdogált. Mára abbamaradt és még mindig semmi. De inkább száraz vagyok. Ez jót jelent?
2013. dec. 27. 07:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Hat ezt ennzibol nehez megmondani mert nekem akkor is volt folyas amikor mensi jott es akkor is mielott a pozitiv teszt.

Minden ugyan olyan volt mint menstruaciokor,talán a hasszurkalas nem volt annyira eros mint maskor...

Mit is mondtál?Mikor akarsz tesztelni????

Egyebkent elirtam...nem a D vitamin vastagitja a nyálkahártyát hanem az E vitamin...Bocsi. :)

2013. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nekem pont az ellenkezője van most, mensi előtt sosem volt megduzzadva a cicim és egyáltalán nem is fájt. Mensi szerű fájásom csak torna után volt , kb.20 percig. Pedig nekem mielőtt megjön előtte 2 -3 napig fáj egész nap, majd másnap megjön , sosem szoktam barnázni sem.

Már teszteltem 2 napja ( Gabriel 25-ös ) , de negativ lett. Viszont pár óra elteltével szellemcsikos lett a tesztem, egész vonal, és elég vastag is, tudom ez nem mérvadó . Megvárom még a hétvégét és hétfőn teszt. Az ébredési hőm 36.5-36.6 , alap 36.3 . Kiváncsi vagyok, hogy mi lehet velem. Most ismét elkezdődött a cicifájás.

2013. dec. 27. 16:25
 15/18 anonim ***** válasza:
A görbédet úgy tudod feltenni, hogy a ciklus.hu-n belépsz a ciklus diagrammba és az oldal legalján találod a linket. :) Drukkolok.
2013. dec. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt( tudom reggeli pisiből kellet volna) csináltam egy x-epil tesztet. Amikor belemártottam a vizeletbe szinte azonnal kijött a második csik, ahogy ment fel a folyadék és a control csikig. Jól kivehető, rózsaszinű volt a teszt zónában. Majd eltűnt és 3 percen belül látszódott egy halvány második csikocska, de mostanra nem látni, csak ha fény felé forditom. Próbáltam képet csinálni, de nem lett jó minőségű.

Ez mi lehetet akkor? Segitenétek.

2013. dec. 30. 15:25
 17/18 anonim ***** válasza:

Ilyenkor meg fontos szerintem a reggeli vizelet mert az a legkoncentraltabb...En a nemvart napjan reggeli vizeletbol is nagyonvhalvany pozitivat teszteltem.

SZerintem csinalj egyet holnap reggelibol.

2-es voltam.

2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Corax tesztem van itthon, 2 nap múlva ismét tesztelek. De jövő héten elmegyek dokihoz, ha nem baba, akkor hormonprobléma lehet.
2013. dec. 30. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!