Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamilyen módszerrel lehetség...

Valamilyen módszerrel lehetséges úgy teherbeesni, hogy közben fogamzásgátlót szedek? Vagy valami, ami növeli picit az esélyét?

Figyelt kérdés
A párom még várni akar picit, én viszont már nagyon szeretnék kisbabát. Nem akarom abbahagyni a gyógyszert, csak szeretnék egy kis esélyt adni, hátha "becsúszik" véletlenül.
2014. jan. 9. 21:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nem is lenne annyi tönkretett gyerek .
2014. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
így van, szép dolog a fajfenntartás, és elég szomorú hogy sokaknak csak 40 éves korára adatik meg egzisztenciálisan, de az akkor sem megoldás, hogy a gyerek igya meg a levét annak, hogy átgondolatlanul bevállalod, mert vágysz rá hol ott nem tudod neki biztosítani a megfelelő körülményeket
2014. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

egyébként meg tegyél róla hogy biztosítani tudd a körülményeket: először is ne cigarettára költsd a pénzed, hanem tegyél félre. Másodszor is tanulj, képezd magad, ha nem keresel eleget, hogy többet is elkérhess a munkádért. Ha a gyereket a karrier és a tanulmányok elé keresed, 30 évesen majd 80 ezer ft-ér fogsz dolgoni, és csodálkozol, hogy nem tudod eltartani.

Bírom, hogy a magyarok ülnek a kaki kupac tetején, és nem értik miért lesz egyre nagyobb és nagyobb. Az egy dolog hogy szar országban élünk de ennek a fele a szar, lusta emberek miatt van :)

2014. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baj a korával,inkább az a baj,hogy a párodat készülöd átvágni.A gyerek legyen közös döntés,vagy ha becsúszott akkor is közösen kell átbeszélni mi lesz,de az,hogy direkt "becsúszik" az nagy gerinctelenség.

Egy 23 éves már nem gyerek,én 24 vagyok,van egy 2,5 éves fiam,egy férjem,egy diplomám,3 nyelvvizsgám,munkám,lakásunk,autónk,én most építem a karrierem lehet lepontozni.

2014. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

Persze és ezt mind önerőből?

Diplomád meg max alapképzés lehet ami nem rossz,de elájulni sem kell tőle. Terhes csoporttársam záró vizsgájáról meg inkább nem írok semmit mert megsértődsz.

2014. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
52%
Mi van uccsó? Irígykedsz?
2014. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedik a franc.
2014. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
63%
Igen önerőből, a párommal közösen,nem terhesen záróvizsgáztam már meg volt a fiam 1,5 éve..Amúgy igen az alap nem mindegy nem vágok vele fel csak leírtam,hogy azért 20 évesen is tarthat már az ember valahol...-.-
2014. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
16%
Akkor mondj nekem pár tippet,hogy lehet egy lakás árát 5.év alatt megkeresni egyetem mellett.
2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
74%
Fundamenta+ 16 éves koromtól dolgozom+ kifogtunk egy jobb árú lakást amit kicsit fel kellett csak újítani így sikerült
2014. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!