Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha kb....

Lehetek-e terhes, ha kb. másfél hete késik a menstruációm, de a teszt negatív lett, és eddig rendesen megjött mindig, soha nem késett, viszont apróbb jelek vannak, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem azt, mintha meg akarna jönni. Illetve a hónalj-mell tájékon, mintha izomlázam lenne (de nem végzek semmi olyat, ami miatt izomlázam lehetne...), illetve gyakrabban megyek pisilni, és folyásom van, amin semmilyen kóros elváltozást nem tapasztalok.

2014. jan. 13. 15:46
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Lett belőle baba? Hasonló tüneteim vannak csak nekem még fémes íz a szájban, nem tudom meginni a kedvenc italom, állandóan fáradt vagyok.

2014. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mármint az azóta sikerült e baba nektek? Kérdés kimaradt. :$
2014. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Nikolett_90!


Épp most olvastam a kommentedet! Sajnos azóta sem vagyok babás... Nem tudom, hogy mi lehetett akkor. De most fogok menni a 3. nőgyógyászhoz, aki nagyon ért a hormonális problémákhoz! Remélem, nálatok jól alakultak a dolgok!!! :D

2014. aug. 1. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!