Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet terhesség?

Szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nekem 01. 05-én volt ovum, előtte nap voltunk együtt a párommal, a 9. napon csináltam tesztet persze negatív lett, most vagyok a 12. napon,3 napja szédülök, hányingerem van, fáj a mellb. ,37-37,3 a hőm, ma hasmenésem is volt, és ma már a szagokra is nagyon érzékeny lettem, sokszor majd elhányom magam.

2014. jan. 17. 13:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Qupido 10-es, ha van a gyógyszertárban olyat vegyél! Ezen kívül a vaterás tesztek-nagyon olcsó-még 10-esek, én már számtalan darabot rendeltem egy felhasználótól. Érdemes azon is elgondolkodni, mert ovu teszt is jó áron van nála, ha esetleg még se sikerül.

Nekem mikor terhes lettem, szintén erős folyásom lett, de szerencsére elmúlt a 10. héten. Szóval ez sem rossz jel!

2014. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszaidat, sajnos nem volt nálunk a gyógyszertárban 10-es teszt, így clearblue compactot vettem, szerintem holnap reggel megcsinálom, de most meg olyan bajom van , hogy ugye 4-5 napja nem jött meg, de tegnap este elkezdtem barnázni, de ilyen nagyon világos barna, éppen csak a wc papíron, most ez jó, vagy rossz ?? Tanácstalan vagyok...
2014. jan. 21. 06:10
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért halogatod a tesztelést, főleg ha este barnáztál. Ha babát vársz akkor azonnal menned kell dokihoz ha barnázol, mert az sosem jó jel.
2014. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ez a barnázás baj lehet, de köszönöm hogy szóltál.
2014. jan. 21. 09:53
 25/27 anonim ***** válasza:
Na?Mi lett?Terhes lettél?Ugye nincs baj?
2014. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szia, köszi az érdeklődést, sajnos nem lettem terhes, megjött, remélem majd ebben a hónapban összejön :)
2014. jan. 28. 06:54
 27/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Na de majd ebben a hónapban remélem összejön mindkettőnknek :) Hajrá :)
2014. jan. 29. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!