Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szoptatás miatt nem jön a...

A szoptatás miatt nem jön a második baba?

Figyelt kérdés

17 hós fiam még szopizik párszor egy nap és 1-2 x éjszaka, szerintetek ez miatt lehet? Pár hónapja próbálkozunk (ovu körül mindig) és semmi...

Ha a szoptatás miatt van, akkor azt honnan tudom biztosan? (Prolaktinszintmérés?)

Szeretnénk még egy babát a férjemmel, de nem tudom mi a gond.



2014. márc. 15. 08:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

közben úgy alakult, hogy elválasztódott. kipróbáltuk, hogy felajánlunk neki mást helyette (kedvenc italát) és elfogadta..

nem a tesó miatt, az annyira azért nem "érdekel"..nagyon meglepődtem.egyrészt örülök másrészt nagyon megvisel, nem is gondoltam volna, tegnap este rendesen zokogtam, vhogy úgy éreztem erre nem voltam még felkészülve, olyan gyorsan történt.azt hittem sokkal jobban oda lesz, de nem, én vagyok akit megviselt.

búcsúzásképpen a férjem javaslatára álmában megciciztettem még, amolyan búcsúcicinek, ez most úgy érzem kellett a lelkemnek.

de ha ennyire nem keresi, tényleg nem volt már neki annyira fontos mint ahogy én azt gondoltam..és talán jobb ha most alakult így..egyik szemem sír másik nevet!

2014. márc. 24. 14:35
 12/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Ez amúgy szerintem tipikus :D Olyan 1,5 éves kor körül rengeteg gyerek elhagyná, ha hagynák nekik :DDDD Magamról is beszélek, hiszen rohangálni indult a kisfiam, amikor eszembe jutott, hogy a délutáni alvás után cicizni szoktunk és nem egyből rohangálni. Ő nem tiltakozott, de nem kérte magától. Egy gyerek persze nem sok tapasztalat, de én biztos vagyok benne, hogy aki nagyon sokáig szoptat (3-4 éves korig) ott tuti anya igényei szerint mennek a dolgok...

2014. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

akkor szerinted is jól tettem?

kicsit aggódtam hogy mi lesz stb, de mivel abszolút elvan (kérdezte 1-2x de nem volt belőle könnyes sírás vagy ilyesmi) és nem is kéri, így elengedtem. ami igen előnyökkel jár! :-)

sosem gondoltam volna ennyire meg fog viselni...de tegnap este ahogy álmában megciciztettem búcsúként, megnyugodott a lelkem..és elengedtem. büszke vagyok rá hogy eddig szoptattam és arra hogy engedem hogy önállósodjon!

2014. márc. 24. 16:04
 14/20 anonim ***** válasza:
Jól tetted. A gyerekek jelzik, mire van igényük. Hajrá a kistesóval :) (6-os voltam)
2014. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

hát köszi :-) még kicsit el vagyok a "gyászommal", de hamarosan túlleszek ezen is..

azt nem tudom mit tegyek, mert kicsit feszít a mellem. kicsit lefejek belőle, hogy jobb legyen napi 1x csak. Szerinted mikorra apasztódik el, mármint annyira hogy ne legyen kellemetlen?

2014. márc. 25. 13:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért ne gyászold sokáig, hanem használd ki a szabadságot, hiszen ha terhes leszel, kezdődik előlről :) Nekem 1-1,5 hét alatt lecsökkent a tejcsi mennyisége, 3 hét múlva már csak sűrű csöppök jöttek, 4-5 hétre rá már terhes voltam, így nem nézegettem :) Most újra előtejcsis vagyok, még igen korán :| Szóval élvezd csak a szoptatás nélküli állapotot :)
2014. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

mostmár jobban vagyok lelkileg :-)

szedek homeót, fejtem is, ma már nem kellett, jobb, nem feszül!

2 hét múlva elutazunk nyaralni, nem hagyom ki a koktélozást :-D és a naplementés borozást sem ;-)

igen így van, ki kell használni, mert ahogy mondod kezdődik előről..na de annak is megvan a szépsége :-)

köszönöm a segítségedet, bíztatásodat! boldog babavásárt nektek!

2014. márc. 26. 13:24
 18/20 A kérdező kommentje:
és ebben a hónapban a kistesó is összejött:-))
2014. jún. 28. 16:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Óhhhh, gratulálok! :) Hány hetes vagy? Mi nemsoká szülni fogunk... :)
2014. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
5 hetes pár napos, még csak a héten megyek dokihoz:-)
2014. jún. 30. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!