Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ezekkel a...

Mit gondoltok ezekkel a tünetekkel lehet várandóságra gondolni?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusaim vannak mindig, ma kellett volna megjönnie de nem jött meg, elmaradt a menstruációm előtti (már 10 nappal) fehér/vizes folyásom. 5 napja hányingerem van és hányok is, olyan ételt ettem meg amit sosem voltam eddig képes.. csak megkívántam de sajnos a hasamnak az sem tetszett és kijött .. :( Nos a lényeg, hogy enyhén érzem a méhem mintha szét akarnák tépni de tényleg csak enyhén és néha még beszurkál (a ciklusom 17. napjától hasszurkáim vannak) és a derekam is fáj kicsit. Megfog jönni mégis vagy lehetséges a várandósság ? És még egy kérdés, nem tudom megfogalmazni, hogy mi ez de az alhasamon petevezeték környékén ha végighúzom az ujjam ilyen csomó féléket érzek mintha be lennének duzzadva valamik, nem tudom mihez hasonlítani de egy vonalba vannak mind két oldalról az mi lehet ???
2014. márc. 16. 20:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És gyomorégésem van reggelente az lemaradt.. :) a válaszokat előre is köszönöm.. :)
2014. márc. 16. 20:59
 2/19 Norandi ***** válasza:
lehet baba. Csinálj holnap tesztet! Drukkolok! :)
2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És a duzzanatok vagy csomók nem is tudom mik azok mi lehet? :( amúgy köszi, arra készülök és izgulok nagyon.. :))
2014. márc. 16. 21:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül!
2014. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy babo van. Szorítok és mindenképp írj holnap teszt után! :)
2014. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Norandi ***** válasza:
Első vagyok. Na mi újság? Csináltál tesztet?
2014. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak most dèlután tudok tesztet venni ! Veszek kettőt is egyiket îgy napközbe megpróbálom ! :)
2014. márc. 17. 13:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon! :)
2014. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még az orvos sem tudja kitapintani, úgyhogy az biztos nem a baba miatt van. Szerintem azok a beleid, nekem is szokott kemény lenni... Csinálj tesztet!
2014. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem a beleim azok az tuti ès azt nem is a babára vonatkozóan kèrdeztem hanem simán èrdekelne, hogy mi okozhatja!


Dèlután 3 órakor egy halványrózsaszîn folt volt a wc papîron azóta semmi èrdemes îgy megcsinálni mèg a tesztet holnap reggel pl ? (Csak ha nem jön meg)

2014. márc. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!