Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ezekkel a...

Mit gondoltok ezekkel a tünetekkel lehet várandóságra gondolni?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusaim vannak mindig, ma kellett volna megjönnie de nem jött meg, elmaradt a menstruációm előtti (már 10 nappal) fehér/vizes folyásom. 5 napja hányingerem van és hányok is, olyan ételt ettem meg amit sosem voltam eddig képes.. csak megkívántam de sajnos a hasamnak az sem tetszett és kijött .. :( Nos a lényeg, hogy enyhén érzem a méhem mintha szét akarnák tépni de tényleg csak enyhén és néha még beszurkál (a ciklusom 17. napjától hasszurkáim vannak) és a derekam is fáj kicsit. Megfog jönni mégis vagy lehetséges a várandósság ? És még egy kérdés, nem tudom megfogalmazni, hogy mi ez de az alhasamon petevezeték környékén ha végighúzom az ujjam ilyen csomó féléket érzek mintha be lennének duzzadva valamik, nem tudom mihez hasonlítani de egy vonalba vannak mind két oldalról az mi lehet ???
2014. márc. 16. 20:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Okè most már barnázok is :( nem baba az már biztos ..:((
2014. márc. 17. 19:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(( Kívánom,hogy minnél hamarabb sikerüljön a babó.
2014. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Norandi ***** válasza:
Nem lehet, hogy mégis baba? Babásan is előfordulhat barnázás.
2014. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött tegnap :( viszont ugyanúgy szúrkál hol jobb hol ball oldalt a mèhemnèl ! Ès a rosszúllètek sem szüntek meg :( ahogy elmúlt a menzeszem megyek orvoshoz hátha van baba csak menstruálok ! Vagy ha mèhen kîvüli jó lenne tudni a nagyobb baj elött ..:/
2014. márc. 19. 16:32
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok Neked! Remélem baba van a dologban, csak még megjött utoljára. A szokásos mennyiség jön? Vagy van valami változás a mensidben? Nem biztos, hogy ez hasznos info, de azért megírom. Mikor nekem volt méhen kívülim ugyanúgy nem jött meg, mint rendes terhességnél, és csak terhes tüneteim voltak, de szúrások nem. Remélem minden rendben lesz! Doki után azért írj.
2014. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Nem nincs inkább erősebb meg a barnázással kezdődött mint mèg sosem ! A melleim is olyan èrzèkenyek, hogy legszîvesebben egèsznap csak melltartó ès ruha nèlkül lennèk :s A menstruációmból mèg a görcsöket hiányolom (nem mintha hiányozna..) maradt a mèh húzódás èrzete ! Amúgy ha megerőltetem magam elkezd fájni a mèhemnèl totál befeszül összehuzódik tegnap is kertèszkedni akartam munka után csak nem ment ..kapálni akartam ès attól is fájt ! Kèpzelheted hogy mivel szakács vagyok milyen edènyeket kell emelnem..a derekam hátam is fáj nagyon ! Orvoshoz majd jövőhèten tudok csak menni majd ! Hètfő rendel az orvosom !
2014. márc. 19. 20:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked sem az a leányálom szakmád van. A tüneteid pedig nagyon terhes tünetek (kivéve a mensit). Reméljük a doki hétfőn kis babszemet fog látni és persze jó helyen!!!
2014. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs baba :( valószînüleg túl ráfeszülök a dologra ès szólt, hogy a kedvesemet is kikellene vizsgálni ! Majd talán ebbe a hónapba ..:)
2014. márc. 25. 08:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom és kíánom,hogy minnél hamarab babás legyél. Ebben a rágörcsölésben biztos lehet valami. Mi 6 évig szenvedtünk és mikor már a doki is lemondott rólunk, mi is feladtuk. Háát nemsokra pozitívat teszteltem ráadásul természetes úton jött össze. :)
2014. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!