Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmar 10 napja kesik....

Mostmar 10 napja kesik. Csinaltam dėlutān ės reggel is tesztett de negativ lett. Nem szokott kesni ės jele sincs hogy megjőn. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sűrűn járok pisilni,ami kb 1 hete van. Gyakran van hānyingerem, érzékeny vagyok az illatokra.
2014. ápr. 4. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, sajnos sok minden miatt késhet vagy kimaradhat.
2014. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit és tesztelj újra. Lehet a mensi idejében fogant a pici, benne van a pakliban. Nem mindenkinek tankönyvszerű.. Nekem pl 1 héttel a mensi előtt fogant... átlag 31napos ciklusnál... Nekem a sűrű pisilés volt az első tünetem... Persze az is lehet, hogy felfáztál és ezért késik, vagy a hormonok szórakoznak. Bármitől lehet.
2014. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy felvagyok fàzva. Nekem is az tünt fel hogy rün jàrok pisilni,meg az hogy nem fàj a mellem. Nem tudom mostmàr mivan. :-\
2014. ápr. 4. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen még max 1 hetet és ha akkor is nega a teszt és a mensid sem jön meg akkor látogasd meg a nőgyógyászt. Tényleg sok mindentől lehet. Nekem pl előtte való hónapban volt egy olyan, hogy 8 napot késett elmentünk nődokihoz, hogy hátha a baba és a 9. napon egy kevés barnázással megjött a mensim. Pedig soha nem barnáztam még. Lehet akkor is a baba volt már csak nem bírt megtapadni. Sose késett még annyit, mint akkor... De persze ezernyi más dolog is lehet a háttérben. Van akinek csak úgy kimarad egy hónap. :/ Nem tudok sajnos többet segíteni, ha nagyon aggódsz és nem szeretnél várni, akkor egyértelmű, hogy látogasd meg a nőgyógyászt. :) Ő biztos többet tud majd neked mondani.
2014. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a sűrű pisilés, mint tünet, nekem ez csak a 7 hónap környékén jelentkezett.
2014. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!