Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim általában 28-31 nap...

A mensim általában 28-31 nap között mozog. A 28. napon voltam uh-n ahol a doki 11 mm méhnyálkahártyát és egy 14x14mm-es sárgatestet látott a jobb oldali petefészekben. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy ez most jó vagy rossz, mire a doki azt mondta, hogy akár jó is lehet... A ciklus.hu szerint holnap kéne megjönni, nem érzek semmit, a szokásos eszméletlen cicifájásom sincs. Nem merek tesztelni, mert annyi negatív tesztet láttam már, hogy még egyet nem szeretnék. Szerintetek van esély babára?

2014. ápr. 24. 12:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Majdnem 4 éve próbálkozunk már. Volt már mindenféle vizsgálatunk, férjemnek is, nekem is, sehol nem találtak semmit. Átjárhatósági, hormonvizsgálat minden. Szedtem clostyt, végigcsináltuk a Gyuri bácsi kúráját, voltam kineziológusnál, természetgyógyásznál, kipróbáltunk a kínai akkupunktúrát is. Ettem méhpempőt is.... Egy ideje már nem is foglalkoztam a dologgal, mert tavaly volt inszem, de annyira megviselt lelkileg, hogy úgy gondoltam, hogy nem foglalkozom a dologgal tovább. Aztán mivel még mindig nem jött a baba, most úgy döntöttünk még egy inszemet bevállalunk. Azt hittem, hogy a hónapban peteérésem se volt, mivel máskor szoktam érezni, de a hónapban annyi minden mással el voltam foglalva, hogy azt gondoltam nem is volt peteérés. Azért mentem a várt mensi előtt dokihoz, hogy ha megjön, akkor kezdhessük az injekciókat az inszemhez. Erre jött ez a lelet, hogy lát sárgatestet, én meg jól beleéltem magam, hogy esetleg most összejött a baba. Egy ideje már nem foglalkoztatott a mensi, de most nagyon felkavart, hogy negatív lett a teszt. A másik cuccról, amit említettél, még nem hallottam. Le tudnád írni, hogy az micsoda?
2014. ápr. 25. 09:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom, kedves Kérdező! Nagyon nehéz lehet Nektek. De nagyon erősek vagytok, ha 4 év próbálkozás után még újult erővel, lendülettel belevágtok egy újabb inszembe. Legyetek továbbra is kitartóak, biztosan fog sikerülni! Nagyon drukkolok!
2014. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Több meddőségi központban ajánlják mostanaban :

[link]

Itt a honlap,neten tudsz rendelni 12ezer forint 60db.

A neten véleményeket is írnak róla.

Pont olvastam h egy 42eves no 3honapon belül terhes lett mikor ezt itta.

Nem tudom,ha megteheted anyagilag veszteni nem veszthetsz,mert étrend kiegészítő nem gyógyszer.

Nagyon sajnalom h ennyi eve mar vártok,remelem mihamarabb sikerül!!

2014. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen utánanézek, nagyon szépen köszönöm az információt! :)
2014. ápr. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!