Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb mint másfél eve probalkoz...

Tobb mint másfél eve probalkozunk . Sajnos eddig sikertelenül. Elkezdtük az orvoshoz járási dolgokat! Viszont ma reggel ez fogadott! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok sikerült?

2014. máj. 7. 13:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
4 nappal a mensi elott járok ! Szerintetek? Annyi csalódás ert mar es ma reggel egyszerűen el sem tudom hinni ! Nem merem magam bele élni:( segítsetek kérlek!
2014. máj. 7. 13:26
 12/52 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halvanyan de ott van!!drukk neked!!!
2014. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Én látok ott valamit! Szerintem ez egy halvány pozi, később tesztelje még! Halkan azért gratulálok! :D
2014. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

Ez halvány pozitív :) gratula :) negatívon is látszik:

[link]

2014. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
54%
nekem a 2. csík szürkés :( száradási csíknak tűnik. várd meg a nem vártat..és próbálj meg ne rágörcsölni ennyire, mert nagyon befolyásolja. tudom nehéz és szívből kívánom hogy sikerüljön. nem várt előtt nem érdemes tesztelni.
2014. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Na a mai napi pozitív-e a tesztem vajon közül a tiéd a legegyértelműbb! :) Mivel még a nemvárt előtt vagy így csak halkan gratulálok és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen :)
2014. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Én halvány pozinak látom. Megy a drukk! De azérty várd meg a nemvártat és tesztelj akkor. Nagyon sokszor történik olyan, hogy menzi előtt pozi, aztán mégis megjön. Elkezdődik valami, de vége szakad.
2014. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pozi, de még ne verd nagy dobra mert nagyon korai. Várd meg a mensi napját akkor tesztelj ismét reggeli első vizeletből.
2014. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom lányok :) imádlak titeket :)a páromat felhívtam elküldtem a kepet neki es most úton van haza fele:) annyira örül o is ::) mivel ugye rengeteg negatív teszten vagyunk túl! Nem éljük bele azért magunkat :) puszi nektek es koszonom a segítségeteket :)
2014. máj. 7. 13:37
 20/52 anonim ***** válasza:
Még nem vennék rá mérget... Ha van bőven teszted, reggel csinálj másikat is! Nekem is volt már ilyen kinézetű tesztem, aztán persze mensim is! Drukk, hogy baba legyen!:)
2014. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!