Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb mint másfél eve probalkoz...

Tobb mint másfél eve probalkozunk . Sajnos eddig sikertelenül. Elkezdtük az orvoshoz járási dolgokat! Viszont ma reggel ez fogadott! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok sikerült?

2014. máj. 7. 13:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Rendben! Persze most megnem akarjuk bele élni magunkat :( holnap csinalni fogok masikat:( imádkozok a jóisten hez hogy pozitív legyen !!!
2014. máj. 7. 14:03
 22/52 anonim ***** válasza:
Holnap ne csinálj, mert vagy ilyen lesz vagy ennyi sem fog rajta kijönni. Bírj ki 2 napot mert a HCG kétnaponta duplázódik meg a szervezetben.
2014. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszi a segítséget :) szerited amúgy ebből lehet pozitiv? Sikerült ugy néz ki ?
2014. máj. 7. 14:10
 24/52 anonim ***** válasza:
Halvány, de ott van a második. :) Szerintem, ha ennyire biztosra akarsz menni, ne szórakozz a tesztekkel, menj orvoshoz, vagy egy magán laborba, és ott HCG szintet nézzenek vérből. Én is ezt csináltam, amikor a tesztek őrületében voltam, és végre pozi lett. Az egyértelmű, egy nap alatt megvan. (pl. holnap reggel mész és du-ra megvan, én bp-n voltam.)
2014. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Ja de azért mindenképpen várd meg, míg letelik a ciklus, tehát pár nap múlva.
2014. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok :) örülök hogy ennyien "aggodtok" ertem :) sajnos orvoshoz menni nem lesz idom :( sok a Munka :( csak kívárom mar ezt a pár napot! Koszonom megegyszer :) ennyi negatív teszt es sok csalódás utan el sem hiszem hogy legalább ennyit láttam a teszten! Puszi nektek :)
2014. máj. 7. 14:20
 27/52 anonim ***** válasza:

ebből lesz pozi,nyugi :) de tök aranyos vagy hogy így örülsz neki, ezt jó olvasni. én is így örültem 20 hete, pedig nekünk 3.baba. 2 kisfiunk után jön egy kislány :)

holnap tesztelj és tedd fel ide a fotóját. drukkolok neked

2014. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Igen nagyon izgatott vagyok :) el sem hiszem :) felek másik tesztet csinalni mert attól tartok nem lesz tobb pozitiv :(( felek nagyon
2014. máj. 7. 15:49
 29/52 anonim ***** válasza:
Pozitív lesz! Drukkolok :)
2014. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Tessék lányok :) ma délután :) [link]
2014. máj. 7. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!