Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík, kevés...

Zabmester kérdése:

Halvány második csík, kevés barna folyás, szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Élőben kicsit jobban látszik a második csík, szerintem elég egyértelműen ott van, csak halvány. Holnap csinálok még egy tesztet, viszont ez a barna folyás aggaszt. Elvileg tegnap jött volna meg, tegnap nem volt semmi, ezért vártam egy napot (máig) a teszteléssel. A szokásos menstruáció előtti tüneteim sem voltak, pl. az ilyenkor megszokott mellfeszülés, ami mindig pontosan egy héttel a menzesz előtt jelentkezett. Inkább csak ma kezdtem el érezni nagyon nagyon enyhe cicifeszülést. Mit gondoltok, sikerült? A barna folyás valami bajra utalhat?


2014. jún. 5. 09:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj holnap. Várj 2 napot, s akkor meglátod megjön-e rendesen, vagy elmúlik-e a barnázás. Csak magad stresszeled. Ez így 50-50% hogy terhes vagy, de a barnás folyás nem jó!
2014. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát a stresszel nem nagyon tudok mit kezdeni, az van így is úgy is, mivel holnap államvizsgázok :S Nyilván ez is bezavar a dolgokba...
2014. jún. 5. 10:04
 3/33 anonim ***** válasza:
Ó akkor pláne ne tesztelj holnap! Sok sikert, remélem mindkét dolog úgy alakul ahogy szeretnéd :)
2014. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Én is nagyon bízom benne (mindkettőben) :)
2014. jún. 5. 10:08
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Drukkolok neked, de könnyen lehet, hogy elkezdődött valami, csak nem tud folytatódni és menzivel kiürül. :( Ugyanis, ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor elvileg már jobban látható teszted kellene, hogy legyen. De kívánom, hogy ne legyen igazam.
2014. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek termelődik egyformán a hcg a szervezetében. Ez most halvány pozitív. Barátnőmnek ugyanígy volt, és nem várt után 4 nappal lett csak erősebb
2014. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
persze, szerintem ez pozi lehet!:)
2014. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a bíztatást :) Második baba lenne, már van egy nagyfiam. Nála is úgy volt, hogy eleinte teljesen negatívat mutatott a teszt, igaz, akkor nem tudtam napra pontosan, hogy mióta késik, de amikor már feltűnt, hogy meg kellett volna jönnie, akkor még simán negatív volt, csak napokkal később lett pozitív. Viszont akkor ilyen barna folyást nem tapasztaltam.

Most közben eszembe jutott, hogy kb. egy éve volt méhszájseb műtétem, lehet, hogy amiatt van ez most? Nagyon remélem, hogy nem szúrtak el semmit...

2014. jún. 5. 10:54
 9/33 anonim ***** válasza:
Határozottan látszik a második csík! A barnázás a beágyazódás jele is lehet!
2014. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Remélem nálad babát jelez ès minden rendben lesz. Nekem volt ilyen coraxom és nem volt baba. :(

2 nap múlva tesztelj, ha az is két csíkos ès a pecsételés sem múlik el, akkor menj el orvoshoz, lehet nem árt majd egy kis progeszteron.

2014. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!