Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík, kevés...

Zabmester kérdése:

Halvány második csík, kevés barna folyás, szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Élőben kicsit jobban látszik a második csík, szerintem elég egyértelműen ott van, csak halvány. Holnap csinálok még egy tesztet, viszont ez a barna folyás aggaszt. Elvileg tegnap jött volna meg, tegnap nem volt semmi, ezért vártam egy napot (máig) a teszteléssel. A szokásos menstruáció előtti tüneteim sem voltak, pl. az ilyenkor megszokott mellfeszülés, ami mindig pontosan egy héttel a menzesz előtt jelentkezett. Inkább csak ma kezdtem el érezni nagyon nagyon enyhe cicifeszülést. Mit gondoltok, sikerült? A barna folyás valami bajra utalhat?


2014. jún. 5. 09:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Biztos, ami biztos, kellene még egy teszt.

Szerintem most "normális" lehet a barnázás, mert volt ám ott vmi.

2014. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam. Azért ha jövő hétre nem múlik el, akkor megmutatom magam megint a dokinak.
2014. jún. 13. 21:45
 33/33 A kérdező kommentje:
Ja, és persze holnap csinálok még egy tesztet, hátha...
2014. jún. 13. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!