Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík, kevés...

Zabmester kérdése:

Halvány második csík, kevés barna folyás, szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Élőben kicsit jobban látszik a második csík, szerintem elég egyértelműen ott van, csak halvány. Holnap csinálok még egy tesztet, viszont ez a barna folyás aggaszt. Elvileg tegnap jött volna meg, tegnap nem volt semmi, ezért vártam egy napot (máig) a teszteléssel. A szokásos menstruáció előtti tüneteim sem voltak, pl. az ilyenkor megszokott mellfeszülés, ami mindig pontosan egy héttel a menzesz előtt jelentkezett. Inkább csak ma kezdtem el érezni nagyon nagyon enyhe cicifeszülést. Mit gondoltok, sikerült? A barna folyás valami bajra utalhat?


2014. jún. 5. 09:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos, hogy ő felírhatja-e.

14-es

2014. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez most nem sikerült :( A háziorvossal csak telefonon sikerült beszélnem pénteken, de mondta, hogy ne menjek feleslegesen, mivel ő nem írhat fel erre semmit, nőgyógyászhoz pedig már esélyem sem volt eljutni a vizsgám miatt (na, az viszont legalább sikerült). A keddi időpontot ettől függetlenül nem mondtam le, megbeszélem a dokimmal, hogy mit lehet tenni legközelebb.
2014. jún. 9. 21:27
 23/33 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a háziorvos nem írhatja fel csak nőgyógyász.

Akkor holnap mész a nődokihoz? Drukkolok neked! Még mindig tart a barna folyás?

2014. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szia! 9-es vagyok. Mi újság veled? Mit mondott a doki?
2014. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál, de sajnos ez egy teljesen felesleges kör volt. Megjött rendesen, ahogy szokott, csak jópár nap késéssel ugyebár. A doki szerint ebben nincs semmi rendkívüli, a folyásnak meg ne tulajdonítsak nagy jelentőséget.

Eddig "szerettem" hozzá járni, mert kimondottan türelmes, empatikus dokinak ismertem meg, de most kicsit haragszom, amiért ennyivel letudta a dolgot, pláne azok után, hogy időpontra mentem, munkaidőben, munkahelyről elkéretőzve, de háromnegyed órát vártam, mire bejutottam. Legalább annyit azért vártam volna, hogy kicsit bővebben elmagyarázza, hogy mi történhetett, vagy hogy legközelebb mit érdemes tenni, hogy megmaradjon a baba, vagy akármi tanácsot szívesen vettem volna. Persze lehet, hogy rossz napja volt, de nekem sem volt egy élmény ebben a kánikulában átbuszozni a fél városon, majd a dög meleg váróban háromnegyed órát várni, hogy bejussak.

Azon, hogy nem vagyok terhes, már túltettem magam, nem adjuk fel, próbálkozunk tovább, most igazából csak dühös vagyok, hogy ilyen hozzáállást tapasztaltam egy alapjában kedves, jófej dokitól, akihez eddig szívesen jártam. Bízom benne, hogy ha legközelebb megyek hozzá, megint olyan normális lesz, mint amilyennek megismertem. Na meg abban is nagyon bízom, hogy minél előbb kell amiatt felkeresnem, mert újra pozitívat tesztelek.

Mostantól mindenesetre kéznél lesz a palástfű tea, ezentúl a ciklus második felében inni fogom, hátha bejön.

2014. jún. 10. 21:15
 26/33 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, én írtam hogy volt ilyen coraxom baba nélkül. Tudom milyen rossz csalódni, én is annyira bíztam benne... Nagyon sajnálom a történteket, remélem hamar sikerül majd a baba! A palástfű tea jó ötlet, most én is iszom hátha...
2014. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem volt azzal a teszttel baj, volt baba. :( Én is iszom a palástfüvet. :)
2014. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Én is tudom milyen amikor már 100 tesztet veszel és várod azt a bizonyos második csíkot, nekem/nekünk 15 hónapot kellett várnunk rá. A második gyerkőcömnél rögtön az első hónapban sikerült, a harmadikat pedig már nem is terveztük, ill. csak későbbre, de ahogy az öregek szokták mondani, a gyerek és az eső mindig jókor jön.Fel a fejjel, ha tehetitek menjetek el nyaralni, hátha már hárman jöttök haza, nálunk így volt. Minden jót neked! 9-es voltam
2014. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok :) Jövő hét utáni héttől már végre szabin leszek, hátha a pihi megteszi a hatását :)
2014. jún. 12. 16:33
 30/33 A kérdező kommentje:
Szerintem lesz még egy köröm az orvosnál. A menzesz elmúlt, viszont a barna folyás megmaradt. Nem hinném, hogy itt baba lenne, bár tény, hogy elég rövid ideig volt rendes vérzésem, de olyan állat módon görcsölt a hasam, ahogy mindig szokott az első napon. Viszont ez a folyás most már nagyon nem tetszik. Lehet, hogy ez valami fertőzés lenne? Mert amúgy semmi mást nem vettem észre, úgy értem, nem csíp, nem viszket, semmi ilyesmi, meg nem is tudom, hol szedhettem össze, idegen vécének a közelében sem jártam mostanában, nem voltam sem tóban, sem uszodában, szóval passz.
2014. jún. 13. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!