Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík, kevés...

Zabmester kérdése:

Halvány második csík, kevés barna folyás, szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Élőben kicsit jobban látszik a második csík, szerintem elég egyértelműen ott van, csak halvány. Holnap csinálok még egy tesztet, viszont ez a barna folyás aggaszt. Elvileg tegnap jött volna meg, tegnap nem volt semmi, ezért vártam egy napot (máig) a teszteléssel. A szokásos menstruáció előtti tüneteim sem voltak, pl. az ilyenkor megszokott mellfeszülés, ami mindig pontosan egy héttel a menzesz előtt jelentkezett. Inkább csak ma kezdtem el érezni nagyon nagyon enyhe cicifeszülést. Mit gondoltok, sikerült? A barna folyás valami bajra utalhat?


2014. jún. 5. 09:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelműen potitív teszt. Gratula :)
2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv grat....!!
2014. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem így is marad :) Megfogadom a tanácsotokat, szombaton tesztelek újra, és jövő hétre kérek időpontot orvoshoz (akár megjön, akár nem, mert ez a barna folyás nem tetszik nekem, bár mondjuk most már tényleg csak nagyon minimális van, a tisztasági betétet meg sem fogja, de ha akármi gubanc van, arról szeretnék tudni).
2014. jún. 5. 12:30
 14/33 anonim ***** válasza:
Pozi. a barna folyás arra utal, hogy a progeszterontermelés nem elég stabil. A negyedik gyerekemnél volt csak ilyen. A következőt mondta a doki: általában felírják az utrot (vagy duphyastont, tök mindegy), de mivel Önnek 3-szor minden rendben volt, nem javasolja. Mondtam, ok. Elvetéltem. Persze nem biztos, hogy segített volna, de ezt már sosem tudjuk meg. :(
2014. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

9-es, a barnás lehet beágyazódás jele is, de az nem nemvárt utáni napon van, hanem jóval előbb. A barnás a nemvárt körül lehet proigeszteronhiány jele vagy olyat is hallottam, hogy emlékszik a szervezet arra, hogy most lenne a menztruációd.

majd írd meg, hogy miként alakulnak a dolgok.

2014. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom :) Most kértem időpontot dokihoz, keddre kaptam, ugye ez nem túl késő, ha tényleg baba van és esetleg addig megmarad a barnázás is? Adtak volna holnapra is időpontot, de pont egy időre ezzel a nyomorék államvizsgával, így aztán maradt a kedd. Szóval ha csak akkor lát orvos, és ír fel valamit (ha szükséges), az azért ugye még nem túl késő?
2014. jún. 5. 12:44
 17/33 A kérdező kommentje:
14, nagyon sajnálom, ami történt :( Nem is értem, miért ilyen nemtörődöm némelyik orvos...
2014. jún. 5. 12:45
 18/33 anonim ***** válasza:
Én szombaton kezdtem barnázni, nem is lett piros vér, csak barna pötty, mondték, ezzel ne rohanjak be ügyeletre rögtön, hétfőre kaptam időpontot az orvosnál. Kaptam is progeszteronpótlást, de nekem az már késő volt... De ez én vagyok. Egyáltalán nem biztos, hogy neked késő lesz-e, ezt mi nem tudhatjuk, hiszen nem tudjuk, hogy a te szervezetedben éppen mi zajlik. Leírhatrunk ide pár tapasztalatot, de attól nálad még teljesen másként alakulhat. AZ egyik barátnőm barnázott, kapott volna Utrogestant, de ő elutasította, mert ő abban hitt, hogy ha agyerek meg akar maradni, akkor megmarad, ha mennie kell, akkor megy... Nem értettem vele egyet, de ő ehhez tartotta magát. Pár nap múlva magától elállt a barnás folyása és egészséges gyereke lett. Nekem meg csak barna pötty volt, semmi görcs, és nekem még a gyógyszer sem segített megtartani. Szóval van mindenféle történet.
2014. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok. Ha nem akarsz azon elmélkedni te is, mi lett volna ha... vagy felíratod az ügyeleten vagy addig én palástfű teát nyalogatnék a helyedben.

És igen, így sem úgy sem kapunk garanciát. Valóban csak a saját tapasztalat, megbántam.

2014. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Akkor viszont holnap reggel elmegyek a háziorvosomhoz (ő felírhat így, ebben az esetben bármit?), az még reggel pont belefér az időmbe, majd megmondom neki, hogy a nőgyógyász csak kedden tud fogadni, de hát addig is azért jó lenne tenni valamit, hátha tud segíteni.
2014. jún. 5. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!