Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/219 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Reggel teszteltem ujra egy xepillel, es mar eppen ki akartam dobni, hogy ez full negativ megint, mikor feltunt valami kis csikocska... abban a pillanatban kisutott a nap, odarohantam az ablakhoz, es ahogy atsutott a nap a teszten, ott volt a masodik csik :) most mar latom sima fenyben is, de olyan nagyon halvany, hogy alig-alig... azt se tudom, hogy idon belul kijott-e, mert tenyleg alig vettem eszre. Szoval nem elem bele magam, hatha szaradasi csik, vagy valami, de azert baromi izgatott lettem ;) Pati
2014. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/219 anonim ***** válasza:
100%

Hú Pati ez nagyon izgi tényleg,én nagyon drukkolok neked,hogy erősödjön a teszted!!!!!!!!!!!:)Nagyon halkan gratulálok is...:)

Nekem még mindig nem jött meg,csak barnázgatok 4.napja. Most már baromira idegesít.:( Ha nem jön meg hétfői akkor elmegyek dokihoz,mert akkor rendel. Szoríts nekem hogy ne legyen semmi baj...

Szilvi

2014. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/219 anonim ***** válasza:
100%
Szoritok Szilvi :)))) Pati
2014. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/219 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok csajok!!! ;) zsu
2014. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/219 anonim ***** válasza:
100%

Megy a drukk tőlem is :) (Na meg a halk gratuláció is! :) )

Petra

2014. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/219 anonim ***** válasza:
100%
Ugy felek! Mindig olyan, mintha meg akarna jonni :$ pici gorcsok :/ azt is almodtam, hogy megjott :/ es meg mindig semmi cicifajdalom, es mindenhol azt olvasom, hogy az elso tunetek egyike. :( viszont hajnalban szornyu hanyingerre keltem. De az meg meg korai lenne. :/ Pati
2014. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Pati nyugodj meg biztos nincsen semmi baj!Szerintem az természetes hogy ilyeneket álmodsz,készülsz a babára.

Nálam annyi hogy még mindig nem jött meg csak barnázgatok. Nem tudom meddig tart még ez az állapot.:( Hétfőn megyek dokihoz és remélem mindent rendben talál. Volt valaki ilyen helyzetben hogy napok óta barnázgatott? Vajon miért van ez?

Mindenkinek drukkolok!:)

Szilvi

2014. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/219 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom a biztatast :) en valahol azt olvastam, hogy elofordulhat, hogy a szervezet "emlekszik" ra, hogy ilyenkor menzizni kellene, es ez okozhatja a barnazast, illetve, hogy valamennyi mehnyalkahartya megis levalt. De nyilvan majd a doki megmondja a tutit :) tovabbra is ezerrel megy a drukk mindenkinek :) Pati
2014. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/219 anonim ***** válasza:
100%

Remélem Pati hogy nincs semmi baj...:( A tesztjeim eddig negatívak voltak,és ma már nem mertem csinálni. Holnap reggel ha még mindig így leszek csinálok egyet,hátha...

Szilvi

2014. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/219 anonim ***** válasza:
100%

Pati mi a helyzet veled?

Többiek,tesztelt valaki,valami fejlemény?

Szilvi

2014. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!