Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/219 anonim ***** válasza:
100%
Delutan teszteltem, nem latok rajta masodik csikot :((((( Pati
2014. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/219 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem indult jól a napom így ki is ment a fejemből a teszt de viszont iszonyatosan fájnak a melleim.

Andi

2014. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/219 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom Pati! :/

Szilvi remélem minden rendben, különben a barnázásról ezt hallottam már én is, amit Pati írt, sőt ha "későn" fogant, akkor simán előfordulhat, és mondjuk csak jónéhány nap múlva lesz +.

Nekem anno a fiamnál, nem tervezett baba, fogamzásgátló mellett jött, mindig szedtem normálisan a gyógyszert, mindig órára pontosan megjött, hát reggel nem jött. Egész nap nem jött, estére vettem egy tesztet, teljesen negatív, még másnap reggel is néztem, tuti negatív e.. Megnyugodtam, minden oké, csak késik... Valahogy eszembe se jutott, hogy megjöjjön, szedtem tovább a gyógyszert, anyu hozott nekem 13 nap késés után egy tesztet.... Egyből pozitív lett. Aztán a doki mondta, hogy elég későn volt beágyazódás,ezért lett ilyen sokára + a teszt és ezért nem tűnt fel semmi, 2,5 éves tündéri, okos, imádni való kisfiam van, úgyhogy nincs veszve semmi csajok! :)


Andi pedig már lerágtam a körmöm érted... :)))

Petra

2014. júl. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/219 anonim ***** válasza:
100%
Petra gratulalok a kicsi fiadhoz :) nekem az az utolso remenyem, hogy valahol azt olvastam, hogy a legjobb, ha a leghosszabb ciklusodhoz mered a kesest, es azutan tesztelsz, mert az a legbiztosabb, az nekem 38 nap volt, addig meg van 4 napom. De nem akarom áltatni magam, szerintem mar ki kene mutatnia szepen, mert mar a 16. Dpo-n vagyok, de amig nem jon meg, remenykedem, hatha csak bujkal a babucim ;)
2014. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/219 anonim ***** válasza:

Úgy legyen, nagyon drukkolok Nektek! :) Petra



(Csajok lenne egy kérdésem, nem kötelező válaszolni, nem akarok kíváncsiskodni vagy akármi, de érdekelne. Ki melyik megyében lakik? Én Tolna)

2014. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/219 anonim ***** válasza:
100%
En Budapesten :) Pati
2014. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok!

Pati szerintem tesztelje 1-2 nap múlva,mindennek rendben kell lennie.:)

Nekem sajnos tegnap este megjött és elég darabos volt,csak sírtam és sírtam...:(Az volt a baj hogy görcsösen akartam és ebben a hónapban megfogok próbálni kevésbé görcsölni rajta,akkor sikerülnie kell. Hiszen ott a 8 éves nagyfiam,és az esély mindenképp megvan rá.Azért is vagyok szomorú mert több évbe telt mire a férjemet meggyőztem hogy legyen tesó és amikor végre ő is akarja akkor persze nem sikerül. (Bocsi a sok lelkizésért,de egy kicsit kivagyok...:()

Mindenkinek szorítok továbbra is!

Szilvi Pest megye:)

2014. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/219 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi! Megertelek, nagyon sajnalom! Ne kerj bocsanatot a lelkizesert, azert vagyunk, hogy "meghallgassuk" egymast. Tegnap en is sirtam, kiborito ez a tesztelgetes, es egy rakas szerencsetlensegnek ereztem magam, hogy csak meresztem a szemem, meg forgatom osszevissza a teszteket, hogy most akkor van ott valami, vagy nincs... tiszta bolondnak erzem magam. En is megfogadtam, hogy nem fogok igy ragorcsolni, ee oszinten szolva nem hiszem, hogy menni fog... :/ Pati
2014. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/219 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kiborítja az embert a tesztelgetés és a bizonytalanság.:(Az ember tele van kérdésekkel amire választ szeretne és nem tudja senki. Az idő pedig ilyenkor olyan lassan telik...

Én szurkolok neked Pati és remélem neked nagyobb szerencséd lesz mint nekem!:)Örülök hogy nem vagyunk messze egymástól:)

Szilvi

2014. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/219 anonim ***** válasza:
100%
:)))) most mar tenyleg befejeztem az orult tesztelgetest. Csak akkor fogok ujra, ha tenyleg meg napokig nem jon meg. Bar most elegge szurkal baloldalt a petefeszkem, ugyhogy lehet, hogy ebbol menzi lesz... de oszinten szolva mar azt sem banom annyira, a bizonytalansagnal meg az is jobb :/ raadasul igy, hogy nem jon, nem gyozom kivarni, hogy ujra probalkozhassunk.... Szilvi, talan majd egyszer egyutt tologatunk babakocsit ;)
2014. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!