Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/219 anonim ***** válasza:
100%

Az bizony jó lenne:)

Pati: Ovutesztet használtad már jóstesztként?

Szilvi

2014. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/219 anonim ***** válasza:
100%
Ovutesztet még ovutesztként sem használtam :D Pati
2014. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/219 anonim ***** válasza:
100%

Értem Pati. 1-2 órája megint barnázok, más tünet nincs. Azt hiszem lassan megjön sajnos...:(

Te hogy vagy?

2014. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/219 anonim ***** válasza:
100%
O sajnalom :((( nekem semmi tunetem, delelott megint emelyegtem, de aztan ettem es full elmult, azota semmi. Egy par percig olyan menzisen gorcsolt a hasam, de ennyi. Folyas sincs, tok szaraz vagyok. De oszinten szolva soha nem figyeltem magam ennyire menzi elott, ugyhogy siman lehet, hogy mindig ilyen. Napok ota baromira faradt vagyok, rengeteget alszom, talan ez az egyetlen, ami szokatlan, de olyan bolond az idojaras, hogy eselyes, hogy amiatt van... de egyebkent nincs is olyan erzesem, hogy terhes lennek. Rengeteg olyat olvastam, hogy erzi a kismama, hogy baba lesz, na en az egvilagon semmit nem erzek :D Pati
2014. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/219 anonim ***** válasza:
100%
Pati nekem kb 2 órája nagyon hasogat a fejem teteje, megmértem a vérnyomásom és egy kicsit magas volt. Valószínűleg ez is mensi tünet bár nem emlékszem az utóbbi időben ilyenre,vagy csak a sok stresszelés miatt van nem tudom.:(
2014. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/219 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vasarnap akart szetszakadni a fejem :/ valoszinukeg a front. Lehet, hogy neked is az okozhatja nem? Mondjuk nem ertek hozza, nekem inkabb alacsony szokott lenni.
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/219 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez nem a mi hónapunk.. Na majd a július! :))

Petra

2014. júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/219 anonim ***** válasza:
100%
Ugy legyen :) mondjuk nekem meg nem jott meg, addig van egy pici remeny, de igazabol sejtem, hogy ez most meg nem jott ossze. De nem baj, majd ebben a honapban is drukkolunk egymasnak ;)
2014. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/219 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Még nem jött meg,(ma kellene)csak barnázgatok és az is olyan halvány érdekes. Csináltam egy digitális clear blue tesztet egy fél órája negatív lett.:( Úgyhogy baba sehol szerintem,de akkor miért nem jön meg? Ha hétfőig így leszek megyek a nőgyógyászomhoz.Kitartást mindenkinek,drukkolok!Írjatok ha van valami... Szilvi
2014. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/219 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi maskor is kesett mar? Ha nem durvan rendszertelen a ciklusod, akkor meg egy keses nem jelent semmit. Annyi minden befolyasolhatja, meg az is lehet, hogy annyira izgulsz a babuci miatt, hogy attol is keshet. Meg nem lehet talan, hogy kesobb fogant, es meg nem mutatja a teszt?
2014. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!