Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/219 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az érdeklődést.

Teszteltem egy halvány pozit,miután nem igazán jött meg rendesen. Ez péntek reggel volt...

Aztán péntek estére megint egy kicsit "megvolt" és szombaton megint nem... A tünetek lassan múlnak. Már csak néha feszül a mellem és a hányinger is elmúlóban...

Csinálok egy tesztet még a héten de nem reménykedem...

Kicsit még is volt és nem is... Nem értem.

Mindenkinek szorítok,aki a héten nem várja! :-)

Bea

2014. júl. 2. 09:44
 72/219 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendszertelen a ciklusom általában 26-27 napra jön meg. Ma van a 26. napom. Lehetséges hogy később fogant a bébi,vagy tényleg csak a sok idegeskedés miatt késik. Középidőm 20-án volt Együtt voltunk 15,17,20 és 24-én. Talán a legutóbbiból lesz baba. Még várok majd meglátjuk,csak nagyon rossz ez a bizonytalanság...:(
2014. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/219 anonim ***** válasza:
100%

Bea szorítok neked hogy minden rendben legyen.:)

Az előző is én voltam.:)

Szilvi

2014. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/219 anonim ***** válasza:
100%

Hu Bea nagyon szoritok :) Szilvi! Ennyi kesesbol meg semmire nem lehet kovetkeztetni, lehet ez is, az is, de nagyon drukkolok :) nekem se jott meg meg, de olyan erzelmi hullamvasuton ulok, hogy a jobb pillanataimban kirohogom magam :D egyik pillanatban majd megorulok, hogy mennyire szeretnem, hogy ne jojjon meg, aztan utana jonnek a sotet gondolatok, hogy nem is lennek jo anya,tok felek mindentol, minek akarok en szulni, amikor meg egy verveteltol is ugy rettegek, mintha bele lehetne halni... megzakkantam :D


Pati

2014. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/219 anonim ***** válasza:

Drukkolok kérdező nagyon nagyon! Na meg a többieknek is :)

Viszont nem akarlak elkeseríteni, de azt olvastam, hogy ha vér vagy fehérje van a vizeletben(amit te valószínűleg nem látsz), akkor is lehet fals pozitív...

2014. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/219 anonim ***** válasza:

Petra voltam az lemaradt. :)

De drukkolok nagyon Nektek! :)

2014. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A 33-as vagyok! Nem várt előtt 1 nappal teszteltem és halvány pozitív lett, nem várt napján is teszteltem akkor még erősebb. :)

[link]

2014. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok nekem még mindig nem jött meg,most a fejfájásom is kicsit alább hagyott,hasam sem fáj.Jó lenne már tudni hogy mi ez a felfordulás bennem.:(

Szilvi

2014. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/219 anonim ***** válasza:
100%

Pati ez teljesen normális én is így vagyok,ingadozik a hangulatom. Már van egy 8 éves fiam,átéltem a szülést és mindenkinek ilyen könnyű és problémamentes sima szülést kívánok. Biztos vagyok benne így látatlanban is hogy ügyes leszel,ha eljön a szülés ideje,és jó anya leszel.:)

Drukkolok mindenkinek,hogy ez a mi hónapunk legyen!!!!!!!:)

Szilvi

2014. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/219 anonim ***** válasza:
100%

33-as de jó neked!Boldog babavárást kívánok és jó egészséget!:)

Szilvi

2014. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!