Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 terhességi teszt egyformán...

4 terhességi teszt egyformán halvány második csíkot mutat, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8-9 napja késik a menstruációm, ez idő alatt kb. 2 naponta csináltam teszteket, mind még mindig ugyanazt mutatja: halvány második csík.. megyek majd dokihoz persze, de csak jövő héten
2014. júl. 30. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosra mondani, hogy 37 naposak, ugyanis a következőképpen alakult:

januártól abbahagytam a gyógyszerszedést (nem babatervezés miatt), így az addig 28 napos ciklusom először 32, majd párszor 35 napos lett, legutóbb pedig már 37-re jött meg (így majdnem minden hónapban izgalmat okozva, holott védekezünk).

Nem tudom mire vélni ezt az elhúzódásokat - tabletta előtt is hosszú, de max 32 napos volt!

A tabletta elhagyása utáni különbségek: hosszabb menzeszek, picit fájósabb has, viszont a mellem nem feszül!

Most viszont pár napja a mellem - nekem is - fájdalmasabb, feszülősebb. Te mire véled ezt Nálad?

2014. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
én terhességnek érzem:) vannak egyéb jeleim is, meg egyszerűen érzem. Csak az aggaszt, hogy miért nem erősödik az a csík...
2014. aug. 3. 15:09
 23/24 anonim ***** válasza:

37 napos vagyok!

Akkor drukkolok Neked :)

Nekem péntek késő éjjel és szombaton volt pecsételésem, vasárnaptól pedig megjött rendesen :( több, mint 6 hétre az előzőhöz képest!! Remélem, azért "baj" nincs velem :)

2014. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

én ma csináltam egy abszolút pozitív tesztet, végre:) éreztem:)

drukkolok, hogy nektek is minden rendben legyen, sikerüljön!

2014. aug. 5. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!