Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 terhességi teszt egyformán...

4 terhességi teszt egyformán halvány második csíkot mutat, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8-9 napja késik a menstruációm, ez idő alatt kb. 2 naponta csináltam teszteket, mind még mindig ugyanazt mutatja: halvány második csík.. megyek majd dokihoz persze, de csak jövő héten
2014. júl. 30. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van képed a tesztekről? Kíváncsi vagyok mennyire halványak a tiéid.
2014. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok, reggel csinálok róla képet.

A pcos egyéb tüneteit is tapasztalod? vagy hogy derült ez ki? Sajnálom:(

2014. júl. 31. 21:36
 13/24 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2014. aug. 1. 07:23
 14/24 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. aug. 1. 07:24
 15/24 A kérdező kommentje:
hát ez nem látszik...
2014. aug. 1. 07:26
 16/24 anonim ***** válasza:

Csak rákattintasz a képre amit feltöltöttél, és úgy másolod ki a linkjét a címsorból.

Egyébként meg nem tudom mit gondoljak. Bőrhibák vannak az arcomon pár éve úgy, hogy tinédzser koromban egy pattanásom sem volt. Ciklusaim nem éppen a normál 28 naposak, viszont gyönyörű görbéim voltak, elvileg volt ovulációm és rá 14 napra meg is jött. Volt kétszer nagyobb cisztám is, de mindig eltűntek maguktól szerencsére.

2014. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A 37 napos ciklusos vagyok!

Ma reggel teszteltem, X-epil-lel, és abszolút negatív :( semmi elszíneződés, hullám, halványodás... semmi.

Viszont épp ma 6 hete, hogy megvolt. És semmi tünet azóta sem! (Ha úgy van, vasárnap tesztelek ismét.)

2014. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

remélem jó lesz, köszi az infót:)


[link]

2014. aug. 1. 08:29
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmnek is hasonló baja van, de neki kb egy évben kétszer jön meg és eléggé pattanásos. Nézegettem a tüneteket neten, ha annyitól már valaki pcos, amit leírtál, akkor én is bele tudom magyarázni magamnak... mikor lesz biztos az eredményed?
2014. aug. 1. 08:31
 20/24 A kérdező kommentje:
37 napos a ciklusod mindig? szokott késni? én már nem veszek több tesztet egy ideig, már unom a halvány csíkokat... majd a doki megmondja. Viszont tegnapelőtt óta fájnak a melleim elég erősen:)
2014. aug. 1. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!