Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött de nem rendesen...

Ha megjött de nem rendesen akkor lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
Úgy érte most vagyok a 3 napnál hogy meg van de ilyenkor még bőven szokott lenni, és most épp hogy van valami,szerintetek érdemes lenne tesztelni vagy mondjak le a babáról?
2014. aug. 4. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelni mindig érdemes, nem azon a pár 100 Ft-on fog múlni. Legalább nem fog ott motoszkálni benned a gondolat, hogy mi van, ha. Ha pedig mégis terhes vagy, és vérezgetsz, mihamarabb orvoshoz kell menned, mert progeszteronhiány jele lehet. Szóval érdemes, igen.
2014. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán jött meg 2 napig volt meg. Reggel teszteltem ful negativat :(
2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én is félek már ettől a negatívaktól :(
2014. aug. 4. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Juliusban ugyan igy voltam 5 napot kesett + volt a teszt is, aztan megjott 3 napra azt hittem van még remeny csinaltam tesztet de nega lett :/ most megyek majd vizsgalatokra. Sajnos :(
2014. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó reménykedel még babába? Zsanett
2014. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem de h mar nem hat "mensi "utan nega lett a teszt :( csak nem tudom hova tenni a + tesztet..mert vetelesnek nem mondanam a 3 napi enyhe verzest. Daganatom nincs rakszuresem p2 lett 2 hete ugy h nem ertem, ezert megyek dokihoz. Cisztara gyanakszo még. Vagy baba van csam korai veteles folyton. Nem tud megtapadni.Babat nagyon szeretnenk. Kivancsi leszek mit mond az orvos. Fel eve probalkozunk,nem is mennek orvoshoz ha nem lenne pozi a teszt. Ebben a honapban letettem rola azt sem tudtam mikor volt/van/lesz ovum..sot azt sem mikor kell megjonnie..meloval foglalkozom meg neten nezek sminkeket hajakat es azt csinalom meg itthon amikor van idom :)) mert tudod sokan irjak a ragorcsolest es h azert nem jon ossze. 27-29 naposak voltak a ciklusaim moat utoljara (juliusban) 32 napra jott...ugy h ha akarnam se tudnam mar kiszamolni az ovut..se azt h mikor kell megjonnie..pedig kikene mert a doki biztos kerdezi (most szombaton megyunk) h mikor kell megjonnie de azt sem tudom h szamoljam vagy mit mondjak majd neki. Bocsi ha hosszu lett a szoveg :D uvd Zsani
2014. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont pénteken megyek dokihoz mi 4 hónapja próbálkozunk
2014. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!