Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség tünete,...

Ez lehet terhesség tünete, vagy valami betegséget kaptam el?

Figyelt kérdés
augusztus 15-n eggyütt voltam a prommal nem vdekeztün,aztn auguszus 26-n megjött,utna szept 2-n,s szept 5-n voltunk eggyütt,de kb. 1,5hete fj a méhem,s llandan pisilnem kell,de olyan szinten,hogy azt lmodom,hogy nagyon kell pisilnem,s aztn fel is ébredek jjel s tnyleg nagyon kell,meg jobb lett az tvgyam,ennyi ms tünetem nincs,de ilyen tünetekhez auguszusba kellett volna teherbe essek,de az nem lehet,mert utána megjött rendesen... De nagyon zavar,hogy folyamatosan fj gyengn a mhem...s ez az lland vizelsi inger... Szerintetek???

2014. szept. 6. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet,mert ha a tüneteket terhesség okozza,akkor a tesztnek is pozinak kell lennie!ha pedig nem pozi,akkor úgyis tudod a választ!
2014. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ht nm tudm, mi lhet a bj. :)


Imádom az ilyet!! Miért nem lehet visszaolvasni, hogy mit sikerült írni, mielőtt elküldöd a szöveget??


Nem, nem vagy terhes, valószínűleg felfáztál. Menj el orvoshoz, hogy ne legyen nagyobb baj belőle.

2014. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,en is neztem nagyot,h miert ilyen a szoveg,mert mielott elkuldtem stimmelt...aztan rajottem,h telorol irtam,es az ekezetes betuket nem tudom miert,de a gyki vagy valami nem fogadta be... Azert koszi megegyszer a valaszt!
2014. szept. 6. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Senki nem jövendőmondó, vagy terhes vagy vagy nem, csinálj tesztet és menj orvoshoz - ez a legbiztosabb módszer, de felhívhatod valamelyik tévés tisztánlátóérzőjóspapnőt, ha ez nyugtat meg.

(Egyébként meg lehet felfáztál, háziorvos, vizeletvizsgálat, antibiotikum.)

2014. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!