Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás mitől lehetséges,...

A barnázás mitől lehetséges, mit mutathat meg menses előtt, vagy helyett, és hogy mi a különbség hogy progeszteron baj, vagy épp terhesség?

Figyelt kérdés
Annyit olvasok erről a barnázásról. MI fér bele a normális keretbe? úgymond mi a normális még? nekem szokott lenni menszesz előtt sűrűbb barna váladék, de bugyin kicsi, és csak egy vagy két nappal mielőtt megjönne. Inkább úgy tudom észrevenni, ha felnyúlok a méhszájamhoz, és már látom hogy ilyen sürü bézs valami, ami ha jobban megnyomkodom véres lesz kicsit, ezután szokott megjönni. ez még normális? úgy értem nem progi hiány jele? Terhesség esetén is lehet ilyesmi nemvárt napja körül? csak az ugyanolyan marad, nem lesz több vér, mint amikor megjön? hogy van ez lányok nálatok? tapasztalatokat várnék.köszi

2014. szept. 8. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi csak a jövő hónapban szeretnénk nekiállni. Ha nem jön semmi érdemleges válasz, akkor teszek ki én is kérdést. :)
2014. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nekem világ életemben volt ilyen mondom, csak mindig azt mondták hogy ne foglalkozzak vele. 36 vagyok, és még nem estem teherbe. érdemben fél éve próbálkozunk komolyabban, de volt hogy előtte se védekeztem előző párkapcsolatomban. Viszont most kajakra kiszámoljuk, kiteszteljük, és mégsem. ezért kezdtem el vele foglalkozni. holnap kezdjük el a vizsgálatokat, és nagyon remélem hogy csak egy kis progeszteron pótlás kell, és megoldódik a dolog, majd babás leszek hamarosan. viszont igy ez már több mint feltűnő, érzem hogy itt valami nem stimmel.
2014. szept. 8. 16:48
 13/13 anonim ***** válasza:

én olvastam itt olyat is akinek piros vér volt, mégis megmaradt a baba.

kihordtam már egy terhességet, ahol egyetlenegyszer volt kb 1 cm hosszú és 2mm széles barnacsík a tisztaságin vizsgálat után! azt mondták a vérbőség miatt.

Szép egészséges babám lett.

Azonban 7 hete a 8.héten a második terhességemnél szintén vizsgálat után volt barnás nyákom, ez bár nem volt sok, de jóval több volt, mint az első babámnál. Sajnos rá 4 napra egy csepp vér, majd még egy napra rá vérzés lett és elvetéltem 2 nappal a 9. hét kezdete előtt. Hozzáteszem maga a vérzés nagyon kevés volt, egy éjszaka volt olyan mint egy normál mensinél az utolsó lightos napok, ekkor ürült ki, azlőtt pedig jelentéktelen kis pecsételés, szóval nem mindenkiből ömlik a vér.

Azt mondták nem progi hiány okozta mert ha az első babámnál nem volt hormon gond kevés az esélye hogy most az lenne.

Szerintük valószínűleg nem lett volna egészséges..


Én azt mondom mindenképpen lásson orvos, mert ha olyan gond van amin orvosilag segíteni lehet -nekem nem tudtak sajnos-akkor ez megmentheti a babádat!

Én elmennék orvoshoz a helyedben!

Szurkolok.

2014. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!