Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja október...

Lányok! Ki nem várja október 26. -ára és környékére? Ha van kedvetek beszélgessünk.

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 18. környékére nem várom elvileg, de ez nem biztos, mivel nekem rendszertelenek és az átlagnál hosszabbak a ciklusaim, ezért a mensi időpontjára a peteérés tüneteiből szoktam következtetni. Eddig bevált, de ezúttal nem egyértelműek a jelek, így kicsit elbizonytalanodtam, de 22-én mindenképp tesztelek, ha addig nem jönne meg! Nekünk van már egy lassan 14 hónapos tündérkénk, mellé szeretnénk mielőbb kistesót! Ez a 3. próbálkozós hónapunk, a kislányunk elsőre összejött, szóval akiknek 1. hónap, üzenem, nem lehetetlen!;) Mindenkinek sok sikert kívánok! E
2014. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
20-a a kérdéses időpont :)
2014. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim válasza:
Nekem is 18 a napja. Örülök annak, amit írtál, hogy nem lehetetlen, mert ez az első hónap. Nagyon izgulok. A melleim ma elkezdek fájni és nagyon érzékenyek lettek. Nem tudom mi lehet, nem akarok előre bizakodni. Drukkolok Nektek is! Viki
2014. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
Szia Viki!Hát ha 18-ra nem várod akkor még nagyon korai a mellérzékenység,mikor lehetett peteérésed,nem most van?Reni
2014. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim válasza:
Ha minden igaz, akkor múlt hét pénteken, vagy szombaton volt. Előtte kedden voltam dokinál, azt mondta szép érett tüszők és csak arra várnak, hogy tegyék a dolgukat. Remélem tették :)
2014. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
Aki 20-a körül nem várja úgy mint én,annak van krémes fehér folyása?tegnaptól van nekem kb 1 hét múlva nem kellene megjönnie.
2014. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én 16-ra nem várom.

Megőrülök a folyamatos puffadástól...

Egyébként holnap megyek a dokihoz a hormonvizsgálat eredményeimért....

9 hónapja várjuk a gólya érkezését :)

2014. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos nekem ebben a hónapban sem jött össze. Ma mondta a doki, hogy ebben a hónapban nem volt peteérésem...
2014. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, a hőgörbém alapján nekem sem, pedig előtte szép görbéim volta, nem értem...
2014. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Sajnálom csajok:(de még ne adjátok fel,majd legközelebb csak sikerül!én 22 -re nem várom,de szerintem nekem sem sikerült ez a hónap.Kiváncsi lennék a többiekre hogy van e valakinek valami tünet,főleg valaki írta hogy 17-e körül tesztelni fog.Nagyon eltűntetek,szurkolok mindenkinek!Reni
2014. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!