Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja október...

Lányok! Ki nem várja október 26. -ára és környékére? Ha van kedvetek beszélgessünk.

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim válasza:
Reni, én ma teszteltem egy 25os xepillel, az negatív lett. Szerintem nagyon elsiettem, csak szombatra nem várom, de türelmetlen vagyok :-) Eddig a hőm is fent volt,37, aztán 37,1, de ma csak 36,9. Talán a jövő hónapban, végülis nagyon az elején vagyunk.
2014. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
Hát akkor még tényleg korai volt,főleg 25-sel,de szurkolok!
2014. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom lányok!

Remélem legközelebb sikerül!

Mindenkinek drukkolok továbbra is!

2014. okt. 16. 08:45
 34/68 anonim ***** válasza:

Akik 21-re nem várjátok tapasztaltok már valamit? Nekem ma tojásfehérjés nyákom volt (jól meg is lepődtem), de azt olvastam, hogy a mensi előjele is lehet, amikor a méhnyálkahártya elkezd lebomlani. :( Azért még reménykedem...

Szorítok mindenkinek!

19-es, köszönöm a drukkot, Neked is megy!! :)

Krisz (16-os voltam)

2014. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
Én meg 22-re nem várom,és 3 napja volt tojásfehérjés nyákom 2 napig,szerintem is ez a mensi előjele mert a pattanásaim is kijöttek az arcomon,ez nálam a mensi előjelét jelenti mindig,úgyhogy nem nagyon reménykedem,csaknem akar összejönni a 3-dik babó:(És ti amúgy szedtek valamilyen vitamint?én semmit.Meg emlékszem hogy a 2-dik babánál együttlét után gyertyába maradtam kb. 20 percig és abban a hónapban úgyis maradtam,jövő hónapban kifogom ezt megint próbálni.Drukk mindenkinek!
2014. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
Én szombat környékére nem várom, de már görcsölgetek tegnap óta :( Én gravidát szedek egy hónapja és a következő ciklusban kipróbálom a cickafark-palástfű kombinációt és hőmérséklet görbe vezetését.
2014. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt, E voltam (Eszter)
2014. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
Lányok kivel mi újság?valakinek valami tünet,vagy valaki tesztelt már?írjatok:)Reni
2014. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:

Már semmiben sem vagyok biztos. A tojásfehérjés nyák után tegnap sokat görcsölt a hasam, ma délelőtt pedig hányingerem volt, pont olyan, mint az eddigi két terhességemnél. :) Elvileg ma vagyok a 11. (max. 12. dpo-n), tehát kb. lehetetlen, hogy attól legyen...

Reggel azt hittem megjött, azóta is mindjártmegjön érzésem van. Még mindig 21-re nem várom, de asszem holnap azért tesztelek egyet! :)

Szorítok csajok!!

Krisz

2014. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
Szorítok akkor!Majd írd meg ha teszteltél,kíváncsian várom:)Nekem nincs semmi tünetem,szerintem meg fog jönni,de majd nemsokára kiderül:)
2014. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!