Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja október...

Lányok! Ki nem várja október 26. -ára és környékére? Ha van kedvetek beszélgessünk.

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Holnapra nem várom és ma csináltam egy tesztet és full nega:(3-dik hónapja nemsikerül a 3-dik kistesó:(És már megint türelmetlen voltam,de legközelebb már tényleg csak akkor csinálok tesztet ha kimarad.Írjon már valaki akinek sikerült ez a hónap,hisz annyian írtátok már hamarébbre hogy teszteltek:)
2014. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Reni voltam:)
2014. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok!!! 1 válaszolo vagyok, ma pozit teszteltem!!!! :)
2014. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)És mikorra nem vártad?Első baba lesz?
2014. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:

Gratulálok 1., ráadásul elsőre! Kívánom a legjobbakat, remélem, minden rendben lesz! Fogsz még tesztelni?

Eszter

2014. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
Gratulálok 1.!Boldog babavárást! :)
2014. okt. 20. 22:35
 57/68 anonim ***** válasza:
köszönöm!! második baba. első honap hogy igy nagyon rááltunk a dologra, de az első terhességem is nagyon könnyen jött. ma nem kellene megjönnie,tegnap teszteltem. még ma vagy holnap azért megcsinálok még egyet. (am.annyira türelmetlen voltam hogy ebben a honapban sok tesztet csináltam és fel is adtam magamban a harcot hogy akkor ez most nem jött össze,de csak túl koraiak voltak, de nehezek a melleim és 2szer volt enyhe hányingerem a napokban ezért úgy gondoltam egy utolsó teszt belefér,és csoda történt!!)
2014. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
akiknek sikerült gratulálok!akiknek meg most nem ne csüggedjetek el,csak pozitívan,összefog jönni,ami késik nem múlik.szurkolok nektek!!!(1.v)
2014. okt. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Nekem is ma van a nemvárt napja,de semmi,pedig előtte már 2 nappal barnázni szoktam.A derekam az napok óta fáj de kegyetlenül,ma reggel is csináltam reggeli vizeletből 1 tesztet de megint full nega,ha az lennék már ki kellett volna mutatnia a 10-esnek:(biztos csak késik:(
2014. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Akinek sikerült a bébi annak volt fehér krémes folyása a mensi napján/helyett?Reni
2014. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!