Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja október...

Lányok! Ki nem várja október 26. -ára és környékére? Ha van kedvetek beszélgessünk.

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Krisznek megy a drukk! Tesztel még valaki mostanában? Nekem végül tegnap nem jött meg, viszont 2-3 napja éjjelente rosszullétek törnek rám, a lányomnál is így volt, mikor őt vártam, ezért gyanakodni kezdtem, 1 jó órája csináltam egy tesztet (x-epil) és egy nagyon-nagyon halvány 2. csíkocska megjelent a 4. percben, már épp kezdtem azt hinni, hogy negatív! :D jó hír, hogy a férjem is látja, tehát nem csak odaképzelem! Jaj, olyan izgatott vagyok, megpróbálok keddig várni a következő teszttel! Remélem minden rendben lesz!!! Többiek, hogy vagytok?

A legjobbakat Mindenkinek! Eszter

2014. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

Eszter, de örülök! Szorítok, hogy erősödjön a csík!! :)

Nekem - lett, azt hittem meg is jön, de helyette nagyon bő folyásom lett. Keddig már nem tesztelek, akkor kellene megjönnie, még mindig reménykedem, hogy nem fog.

Ki mikor tesztel?

Krisz

2014. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
Gratulálok Eszter!kívánom hogy erősödjön az a csíkocska:)Krisz én is keddre nem várom,és nekem is van folyásom,meg fájogat a derekam napok óta,együtt izgulhatunk.Én mensi előtt 2 nappal barnázni szoktam,tehát ha holnap nem jön semmi barna akkor veszek tesztet:)Reni
2014. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Reni, megy a drukk! :)
2014. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

Megvan mit jelzett ma a bőséges folyás, mostanra rózsaszínesre váltott, legkésőbb holnap megjön. :(

Egy kicsit vagyok csak csalódott, ez csak az első próbálkozós hónapunk volt.

Remélem akiknek még nem jött meg, nem is fog! :)

Krisz

2014. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 22-es válaszoló vagyok. Holnap 20.-a van, de már jönnek elő a szokásos mensis dolgok. :( hát ez van.
2014. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, azért nektek drukkolok lányok!!!! :)
2014. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

Köszönöm mindenkinek a drukkot, jól esik! :) Holnap tesztelek újra, én is nagyon remélem, hogy erősödni fog a csík! Enyhültek a tüneteim és bár tudom, hogy elvileg ez nem jelent rosszat, azért aggódom kicsit, hogy ennyire az elején talán mégis!

Reni, szorítok, hogy ne jöjjön meg! Krisz és 22-es, nagyon sajnálom, kívánom, hogy következő hónapban összejöjjön Nektek!

Többiek, hogy álltok?

Eszter

2014. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok akinek sikerült a baba! Boldog babavárást!

Sajnálom, hogy nem jött össze mindenkinek.

De talán a következő hónapban. :) Október vége van. Igazi romantikus összebújós esteket lehet csinálni. ;)

Én a hétvégére nem várom. Szerintem pénteken tesztelek egyet. Nem fogom kibírni. :)

2014. okt. 20. 11:42
 50/68 anonim ***** válasza:

Szis!nyugi mar csak par nap,bird ki valahogy! :-D

22-es voltam

2014. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!