Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja október...

Lányok! Ki nem várja október 26. -ára és környékére? Ha van kedvetek beszélgessünk.

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Reni, bocsi a késői válaszért, nekem igen! A nemvárt előtt csak a szokásos, tisztuló jellegű folyásom volt, majd ahogy közeledett a mensi esedékes napja, de főleg utána egyre bővebb és krémesebb lett! Azóta sem jött meg? Teszteltél? Drukkolok Neked!

Én amúgy tegnap csináltam egy újabb tesztet, azt hittem jobban erősödik majd a 2. csík, de az is igaz, hogy éjjel is ki kellett mennem, így csak 3 óra telt el két pisilés között,bocsi a részletekért, csak izgulok. Megtartottam egyelőre a régi tesztet is a könnyebb összehasonlítás érdekében! Nem szeretnék tolakodó lenni, de örülnék, ha veleményeznétek, mert nincs nagy tapasztalatom tesztelgetés terén, a kislányomat laborban mutatták ki! Összegzés: szombatra nem vártam, a felső teszt vasárnapi, az alsó keddi. Itt a kép, előre is köszönöm!!!!

[link]

Többiek hogy álltok?

Eszter

2014. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod,egyértelműen pozi,igaz hogy nem olyan erős tegnapin,de lehetséges azért mert még nincs annyi HCG a szervezetedben:)Azért még gondolom 2 nap múlva csinálsz még egyet hogy megnyugodjál:)én tegnapra nem vártam és semmi még se barnázás semmi,csak a serekam majd leszakad napok óta,meg fehér folyás továbbra is,ha péntekig nem jön meg akkor még egyet tesztelek,mert a tegnap reggeli nega volt:(Reni
2014. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

Köszönöm Reni a gyors választ és a biztató szavakat! Akkor izgulhatunk együtt, mert én is pénteken szeretnék tesztelni újból! Lehet, hogy pár nappal később fogant a babád (ha....) még ha a peteérésed pontosan is tudod! Milyen tesztet használtál? Kívánom, hogy a pénteki két csíkos legyen!

Eszter

2014. okt. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Szia Eszter!nemtudom mikor lehetett peteérésem,de ma reggel megint csináltam egy 10-es tesztet de az is teljesen nega:(olyan rossz ez a bizonytalanság,legalább egy halvány csíkocska lehetett volna rajta,vagy akkor jönne meg...még van egy ugyanilyen tesztem ha szombatog semmi akkor szombat reggel újból tesztelek.És amúgy hogy vagy?dokihoz mikor készülsz,vannak még tüneteid?Reni
2014. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én most kezdtem el barnázni pedig vasárnapra nem várom. :(

2014. okt. 23. 21:09
 66/68 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnálom, mindig ennyivel előtte barnázol? Nem lehet, hogy alacsonyabb a progeszteron szinted? Vagy most előbb is jött meg? Ha csak barnázol még van egy halvány reménysugár!

Reni :( a 10-esnek már mutatnia kellene valamit, persze, lehet, hogy ennyit csúszik a ciklusod. Én a helyedben azért kipróbálnék egy másik fajta tesztet is, ha továbbra sem jön meg! Szurkolok! Igen, vannak tüneteim (émelygés, derékfájás,farkasétvágy, fáradtság és gyakori pisilés) ezek hol erősebbek, hol gyengébbek. Nemvárt környékén nagyon erősen fájt a méhem és szurkált a petefészkem, ez azóta nincs. Ma éjjel csináltam még egy tesztet, szépen erősödött szerencsére :)

Többiek hogy vagytok?

Eszter

2014. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Eszter!

Nem szoktam barnázni. Igazából mára még csökkent a mennyiség is.

Teszteltem de sajnos negatív lett. :(

Neked nagyon boldog babavárást. :)

2014. okt. 24. 14:08
 68/68 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Kedves kérdező,sajnálom!amúgy én is mensi előtt mindig 2 nappal barnázok,de most semmi már 3 napja késik.Eddig 2 teszt negatív,de lehethogy holnap reggel csinálok egyet,csak félek attól hogy megint 1 csíkos lesz...Eszter gratulálok az erősebb csíkokhoz:)
2014. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!