Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ha sírtok bejön...

Mit szólnátok ha sírtok bejön a párotok és elmondjatok késik lehet baba van, aztán ő azt mondja gyorsan csináld meg a tesztet hogy még el lehessen vetetni? És lvnni sem akar 10 éves élettársi viszony

Figyelt kérdés
Pénztelenségre hivatkozik
2014. okt. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
86%
Én a kapcsolatot vetetném el nagyon gyorsan...
2014. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
82%

Naiv voltál, ha 10 évig hagytad magad hitegetni (vagy csak nem akartál tudomást venni arról, hogy ő bizony nem akar már több gyereket - amit akkor is érezhettél volna a viselkedéséből, ha nem volt bátorsága kerek-perec közölni veled.


Én otthagynám és megtartanám a babát (én is 30 körül vagyok, anyám egyedül nevelt fel, és harmonikus gyerekkorom volt, szóval nálam nem lenne kizáró ok, hogy az apa finoman szólva nem olyan, amilyet egy nő elképzel maga mellé :S)


Ha nem akarsz egyedül gyereket, azt is teljesen megértem, de a kapcsolatot akkor is lezárnám...


Viszont én tudom, hogy "kemény" vagyok, és "szigorúbb" vagyok az átlagnál. Másokkal szemben is, meg magammal szemben is.

2014. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
74%
ő is ott volt mikor készült, felelőssége van...
2014. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
59%

ma 12:08


A szívemből szóltál, én is csak ezt tudom írni kérdező. Nehéz lesz, de hosszú távon csakis ez a jó megoldás. Ha 10 éve hiteget sosem jön el az idő, és gondolom ős em lehet sokkal kevesebb mint 30 éves...


Vannak szüleid, segítséged arra az esetre ha egyedül kell vállalnod a babát? Anyagilag meg tudod oldani? ha igen egy percet se gondolkozz rajta, én is felnőttem apa nélkül, boldogabban mint sokan akiknek rossz kapcsolatban éltek a szüleik hiába vltak ketten.

2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
59%

Szia. Szerintem nagyon gondold meg.


Ha most elveteted és később sem akar tőled gyereket, esetleg szét is mentek valamiért, időbe telik, mire találsz valakit, aki akarja, csak kifutsz már időből. Vagy elveteted és később meg mikor ő akarja, szintén benne lesz a pakliban h nem, vagy nehezen jön össze.


Én a helyedben megtartanám. Ha nem áll melléd, nem is kérdés, hogy nem ő lesz az, aki a jövőben boldoggá tesz.

2014. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
29%
aput kellene holtan a vesetálba hajítani...
2014. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak az első reakció volt,megijedt. Én hagynám egy kicsit őt is gondolkodni,alakulhat ez még jól is. Minden esetre meg kellene beszélnetek, és el kell mondanod,hogy szeretnéd,és ragaszkodsz a babához, hogy ennek fényében tudjon dönteni, ha még ekkor is menekülne, akkor tényleg el kell engedni, és átgondolni, hogy egyedül boldogulnál-e?

A pénztelenség nem lehet indok, hiszen a gyermeketek életéről van szó, azért nem születhet meg, mert úgy érzi sokba kerülne? Ez azért elég kegyetlen, nem?

2014. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nyugodjatok le és beszéljétek szépen át. Kérdező, jól látod át a dolgokat, miszerint már 30 éves vagy és ha elveteted akkor esetleg nem, vagy nehezen lehetne újabb baba. Gondolom szeretnéd is ezt a babát. Párod valószínűleg csak beijedt, de az első sokk után, ha igazán szeret és nem csak szórakozik veled (mondjuk 10 éve vagytok együtt, tehát nem siette el a dolgokat), nem csak az idejét üti el a kapcsolatotokban, hanem lépni is akar, hajlandó, akkor biztos közös nevezőre juttok!
2014. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
59%
Mélységesen elgondolkodnék a kapcsolaton. Egyébként már léptem volna, tíz év után semmi közös jövő? Minek pazarlod rá a drága idődet?
2014. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
73%
30 évesen én nem vetetném el.Hidd el oka van hogy jönni akar,mindennek oka van.Nagyon sajnállak a helyzetért.Őszintén.Én és a férjem 5 éve vágyunk a babára és nem jön.Nagyon rossz érzés,de elengedtem,talán nem lesz,talán lesz egyszer,nem tudom.Gondolkodj el azon hogy ha egyedül megtartanád akkor milyen lenne az életed.Meg tudsz e adni mindent a csöppségnek.Édesem,annyira sajnállak hogy 10 éve olyan férfi mellett élsz aki nem kíváncsi arra hogy te mit akarsz.Biztos hogy érzelmileg a rabja vagy,máshogyan ezt magyarázni nem lehet.Nehéz itt okosnak lenni.De remélem hogy jól döntesz és nagyon boldog életet kívánok neked!!
2014. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!