Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ha sírtok bejön...

Mit szólnátok ha sírtok bejön a párotok és elmondjatok késik lehet baba van, aztán ő azt mondja gyorsan csináld meg a tesztet hogy még el lehessen vetetni? És lvnni sem akar 10 éves élettársi viszony

Figyelt kérdés
Pénztelenségre hivatkozik
2014. okt. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, van valami fejlemény nálatok? Remélem minden rendben van és megjött a párod esze, vagy volt erőd lépni.
2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Kösz a kerdést közben kórházba kerültem és injekciót infúziót kapok. Cukrom magas rosszul lettem elájultam bekerültem, viszont gy nőgyógy is látott. Terheléses vizsgálatot fognak csinálni. Volt valakinek ilyen? A belgyógyszaton fekszem. Uhn voltam és minden rendben eddig. Bejött hozzám és azt mondta hogy majd érdeklődjek hátha meg tudják csinálni az abt itt!! Nem érdekel már annyi hogy nem veszek vele össze mert nem akarom hogy a cuccaim kidobalja
2014. okt. 20. 15:15
 43/59 anonim ***** válasza:
Jobbulást, sajnálom. Akkor eldöntötted, nem tartod meg a babát? Megétem azt is amúgy, majd jön valaki aki alig várja hogy szülj neki és örúlni fog.De.kérlek ondd hogy ezek után nem matadsz ezzel a pasival. Ne tedd tönkre magad vêgleg 30 évesen, fiatal vagy még ehhez! Fogd fel úgy az egészet hogy kaptál egx utolsó nagy pofont a sorstól hogy rájöjj rossz úton jársz ezzel a kapcsolattal és remélem kinyîlik tőle a szemed.
2014. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Megtartom mindenképp. Csak nem lesz könnyű. Egy darabig még kihúzom ennél a trógernél aztán elköltözöm. Útálom és gyűlölöm már őt csak hát nincs pénz albérletre:-(
2014. okt. 25. 19:37
 45/59 anonim ***** válasza:
szüleidhez nem tudsz menni?
2014. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
69%
Felelos gyermekvallalas....
2014. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Ha megszabadulsz tőle az csak jó lesz nektek.Én a helyedben kiszednék belőle annyi gyerektartàst amennyit lehet.
2014. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Nem lehet róla túl sokat legombolni gyerektartásként. Kb. a fizetése 15-20%-át. A bíróságon figyelembe veszik a fizetését is és ha az kevés, akkor a gyt is kevés lesz, nyilván.


A kérdező majd máskor egy másik kapcsolatban okosabb lesz.

2014. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Nem túl sok de a 20% is segítsíg lesz neki, szüksége lesz rá, ha jól keres a pasi nem biztos hogy olyan kevés lesz az. De semmiképpen ne hagyja rá hogy ne fizessen, utána kell járni.
2014. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Már mondta hogy nem fog fizetni ne számítsak rá és mehetek amerre látok. Most még ő abban van hogy intézem biztos az orvost... De nem.

Gyerektartas ő edző és feketén melózik. Szerintetek így ?? Amúgy van már egy gyereke aki nagy fiú

2014. okt. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!