Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ha sírtok bejön...

Mit szólnátok ha sírtok bejön a párotok és elmondjatok késik lehet baba van, aztán ő azt mondja gyorsan csináld meg a tesztet hogy még el lehessen vetetni? És lvnni sem akar 10 éves élettársi viszony

Figyelt kérdés
Pénztelenségre hivatkozik
2014. okt. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Hát ilyen a szerelem.., nagy balhé van most veszekedés azt mondta menj haza anyadhoz. Ide nem szülsz. Azt hiszem ezek után nincs mirol beszelni. Anyam hitelekkel tele szegény de mondjuk ha dolgozom csak tudna vigyazni a babara. Ha meg nem nem. Megtartoz ez nem kétség de fáj a szívem elhagyatottnak érzem magam. Már csak attól félek nem e lesz baja a babának a nagy költözködésben??
2014. okt. 15. 13:25
 22/59 A kérdező kommentje:
Tudjátok én hittem neki hogy tényleg majd majd késöbb így így közben arra jutottam hogy hülye voltam mert 10 éve ugyanaz az anyagi helyzet volt mint most és kb ugyanez lett meg 10 év múlva. Nem szegénység ez ha azt vesszük csak annyi hogy minimális a tartalék, de neki van sajat csaladi haza, a rezsi megélhetés nem okoz gondot. Itt nem okozott volna. De mindig azt mondta majd jön a nagy lehetóség majd lsz pénz nem lett és sztem is lesz. Tényleg nem tudom miért hittem neki a szerelem miatt. Nem gondoltam hogy ebben a szituban így viselkedik s hogy jón ez a szitu.mondjuk csak megszakítással védekeztünk.ezt is ő választotta hogy ez biztonságos.n tudtam hogy nem de ügy voltam vele már 10 éve is hogy ha jön akkor jön.mások sokkal rosszul körülménybe is szülnek. Anyám pl kifejezetten szegény devizahiteles. Apam meghalt a lakas közös.
2014. okt. 15. 13:31
 23/59 A kérdező kommentje:

Óh és kösznöm a kedves szavakat és a biztatást zek most jól esnek nagyon mert lelkileg kivagyok, egy világ omlott össze bennem. Mondom neki megölöd a saját gyereked? Akkor miért nem a patrikot ölöd meg az ugyanaz. Erre mondja hogy én vegyem a fiat a számra és hülye vagyok..mert az nem gyerek csak egy sejtcsomó. Ma elmegyek az sztkba.

Még egy kérdés aki sztkba járt terhesgondozásra ott is elvárják a pnzt eleinte is?

2014. okt. 15. 13:33
 24/59 anonim ***** válasza:

Ó. :(

Sajnálom h így alakult, de jobb lesz neked nélküle hidd el! A babával is lehet majd párt találni aki őszintén szeret majd.

Örülök, h megtartod a babát!!!!!! :)


Nem, sztk-ban egyáltalán nem várják el a pénzt.


Menni fog nyugi. Ennek így kellett lennie. Ne ess kétségbe, gondolom most milyen rossz, de a gyerek 1000-szer is kárpótol!!!!!!!!! Fel a fejjel! ;)

2014. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
53%

1. A gyereket tarsd meg.


2. A pasit küldd el a fenébe.


3. Ha megvan a baba, a gyerektartást viszont követeld a gyereknek.

2014. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Upsz képzeljtek sztk mellett lakom igaz nagyon ritkán megyek , átmentem mire mondják előjegyzés van nem fogadnak időpont nov. 24. :-(( hát most aggódom ez máshol is így van??és pl. Aki tényleg el akarja vetetni az ki is fut az időből, érdekes.. Most már azon izgulok hogy ha valami baj van akkor nem e késő hogy csak nov. 24 én kerülök orvoshoz? Picit tjékozatlan vagyok a témában de ez nekm furcsa
2014. okt. 15. 14:24
 27/59 anonim ***** válasza:
59%
Probálj ne idegeskedni ne emelj semmit,vigyázz magatokra!!Ne fájjon a szived ilyen ember után egy könnycseppet sem érdemel !!Az elöttem szólónak fogadd meg a tanácsát,és ne makacskodj majd késöbb hogy neked nem kell majd tőle semmi.igenis fizessen!!jó egészséget!
2014. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2014. okt. 15. 14:28
 29/59 anonim ***** válasza:
59%
De mondtad h mi a helyzet? Ha lehet várd ki a sort.
2014. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nálunk is előjegyzéses rendszer van, de minden nap fogadnak sürgős eseteket! Ha, elmondod mi a helyzet, szerintem nem küldenek el!
2014. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!