Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ha sírtok bejön...

Mit szólnátok ha sírtok bejön a párotok és elmondjatok késik lehet baba van, aztán ő azt mondja gyorsan csináld meg a tesztet hogy még el lehessen vetetni? És lvnni sem akar 10 éves élettársi viszony

Figyelt kérdés
Pénztelenségre hivatkozik
2014. okt. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Odamentem mondtam mondtak hogy jó előjegyzés van nézte az időpontokat és azt mondta nov 24 12.20 ra jöjjek. Mondtam hogy pozitivat teszteltem nincs e rá mód hogy megnézzék. Mondja hölgyem előjegyzés van, itt áltálában más is pozitívat tesztel vagy panasza van. Mondom nincs. Na most erre mit lehet mondani?
2014. okt. 15. 14:48
 32/59 anonim ***** válasza:
67%
Hamarabb kellett volna ezt a témát helyre tennetek. Most, ha végül maradhat is a baba a pasi részéről, elég lesz egyet nyikkannia, máris le lesz ordítva a fejed, h hallgattasd már el, csinálj már vele velemit...ha húzod a szád, h mindig te kelsz hozzá, nem segít, kimerültél, majd a fejedhez vágja, h te akartad, hát tessék. Butácska vagy, de már mindegy, most súlyos tanulópénzt fizetsz. Tartsd meg a gyereket, de neveld fel egyedül.
2014. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 Vilcsianyuja ***** válasza:
59%
Ha már a pasid ennyire anyagias, nem értem, miért lenne jó neki, hogy a meglévő gyereke mellett lenne egy normális párkapcsolatba született gyereke is. Az miért jobb, hogy majd kétfelé kell tartásdíjat fizetnie? Mert hogy kell majd, és ne hagyd magad kényszeríteni vagy fenyegetni. Nem akarok pálcát törni a pasi felett, amit itt leírtál, biztos vannak pozitív tulajdonságai is. Remélem, rájön, mennyire görényül viselkedik, és meggondolja magát. Ha meg nem, akkor úgyis vége ennek a kapcsolatnak, akár megtartod a gyereket, akár nem. Nem úgy vágtatok neki a közös életnek, hogy részéről gyerek kizárva, és aki megszakítással él nemi életet, annak mindig benne van a becsúszott gyerek a pakliban. Ahogy te magad is gondoltad. És eléggé félretájékozódott, ha ő erről nem tudott. Elég sok "kelenföldi" gyerek rohangál ezen a világon. Ha téged elhagy, majd keres egy menopauzás ötvenest? Vagy újra elveszi egy fiatal nőtől a lehetőséget, hogy anya lehessen? Tudod mit, mutasd meg neki a kérdést és a válaszokat, hátha átértékeli a hozzáállását. Vesztenivalód nincs.
2014. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
40%

még most úgy sem nagyon lát semmit a doki. ráérsz menni 2 hétmúlva is. akkor már elmúlsz 6 hetes és többet lát.

Jól tetted hogy megtartod!a párod nem is szeret ha nem kell neki a gyerek


3 kisgyerkőc anyuja :)

2014. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Na igen, nem kell mentegetni, sajnos ez a pasi nem megijedt, hanem egy arrogáns, önző féreg, már bocsánat kérdező.


Menj haza anyudhoz, nyugodj meg kicsit, a nov 24 nincs olyan messze, nem tudom hány hetes terhes lehetsz de sokan csak a 8. héten mennek, mert akkor már van szívhang, meg látszik is a baba, elkésve semmiről sem leszel, csak ne idegeskedj addig, nyugi. Most még nem látszik semmi, az orvos is csak visszahívna pár hét múlva, az meg kb nov közepe lenne így is.


Én nagyon hiszek a sorsban és hogy semmi nem történik véletlenül, ha másért nem csak hogy még időben rájöjj milyen emberrel élsz és le tudd zárni. Szerintem te sokat feladtál már eddig is ebben a kapcsolatban, tedd a kezed a szívedre, ez nem lehetett egy boldog és egyenrangú kapcsolat. Oka van ennek az egésznek, lépj tovább akkor is ha fáj, magad és a pici miatt is. Ha így beszél veled sosem szeretett ez a "férfi".

2014. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom pontosan hány hetes lehetek mert azt hiszem gy kell számolni hogy menzesztől ? Ha gy számolom akkor 5 hetes vagyok, ha kb mikor megfoganhatott akkortol akkor meg csak 3
2014. okt. 15. 17:44
 37/59 anonim ***** válasza:
59%

Akkor ha kb 1 hete késik akkor 5 hetes vagy, nem késel le 1 hónap múlva de esetleg próbálj korábbi időpontot szerezni, a nőgyógyászat nem tipikus előjegyzéses sztk rendelés, nálunk legalábbis meg ahova eddig jártam mindhárom helyen beestem mindig.


Hazamentél, vagy van valami fejlemény?

2014. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Még itt vagyok nem tudok egyik naprol a masikra elmenni csak nem nagyon beszelunk meg kell szerveznem a költözést
2014. okt. 15. 20:07
 39/59 anonim ***** válasza:
59%
és az sem zavarja hogy elhagyod?
2014. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

Ezt meg olvasni is rossz, milyen egy szemet ember.

Sajnalom, hogy nem jottel ra hamarabb.

Orulok, hogy megtartod a babat ! En is 5 hetes terhes vagyok, hetvegen mondtam meg a paromnak, akinaz elso sokk utan nagyon boldog volt, pedig csak 5 honapja vagyunk egyutt!


Te is talalsz majd egy ferfit aki elfogad, es szeret a babaval egyutt. Sok ilyen ferfi van !


A nov. 24 az annyira nem rossz,en kulfoldon elek, itt a 12. het elott nincs semmi vizsgalat.

2014. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!