Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik meg csak tervezitek a...

Akik meg csak tervezitek a babat, hogy birjatok? Mikorra tervezitek? Mennyit, es miert kell varnotok? Mit csinaltok, hogy gyorsabban teljen az ido?

Figyelt kérdés

Munka miatt varnunk kell meg jovo evig a babaval, amit mostanaban eleg nehezen viselek. A ferjem mondja, hogy tereljem el a figyelmemet addig mas dolgokkal, ami olyan szempontbol nem is lenne nehez, hogy van tobb hobbim is, es dolgozom is, tehat nem az a baj, hogy nincs mivel kitolteni az idomet.


Akik hasonlo helyzetben vannak, hogy birjak?



2014. nov. 12. 11:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Te egyébként mit dolgozol otthon?
2014. nov. 12. 17:16
 12/33 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Online marketinggel foglalkozom + telefonos ügyfélszolgálatot kezelek. Így azért adott a normál munkaidő.


Így visszaolvasva lehet negatívan hangzott a kommentem, pedig nem szántam annak egyáltalán:) Nagyon szeretem a munkám és plusz előny, hogy itthon végezhetem. És amit Te is írsz...áldás lesz gyerek/gyerekek mellett. Főleg, hogy folyamatosan olvasom, látom, hogy milyen nehéz itthon a nőknek elhelyezkedni, visszahelyezkedni állásba gyes/gyed után.


És Te mit dolgozol?

2014. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Igen, elöször ugy jött le, minthan eked annyira nem jönne be az otthoni munka. En grafikus vagyok.


Tök sok olyat olyanrol olvastam itt, akik a gyogyszer abbahagyasa utan rögtön teherbeestek, majd megirod, ha tesztelsz?:)

2014. nov. 13. 11:28
 14/33 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, hogy így érdeklődsz! :)


Persze, hogy megírom majd, de az még legalább 5 hét.


Én is sokat olvastam, hogy gyógyszer után egyből összejött a baba a párnak, mert a szervezet "elfelejt" magától védekezni.


Reméljük a legjobbakat:)

2014. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Szia.Sajnos Nekünk nem munka miatt kell várni,hanem,mert betegség miatt meg kellett szülnöm 22 hetesen a babómat.6 hónapot kell mindenképp várni,de Én már az első hónapba újra terhes lettem volna.Hát Én is készülök az újabb terhességre,meg lelkileg regenerálódom.A terhességem nagyon nehezen jött össze,így Én is cickafarkot iszom,méhpempőt,meg barátcserjét felváltva szedek,meg persze egészséges életmód.Szabadídőben olvasás,filmnézés,sport,utazás.
2014. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet :D folyton olvasgatom a teherbeesés-terhesség témát, bár lassan már kezdem unni :D jobb lesz, ha leszokom róla, és másfelé terelem a figyelmem. Sok a munkám, a nap végére fáradt is leszek, de azért amikor van egy kis időm magamba fordulni, a babáról ábrándozok :) Már attól is tartok (előre), hogy mi lesz, ha rágörcsölök. Hogy lehet nem rágörcsölni? Mit kéne tenni? Amikor elkezd élesben próbálkozni egy pár, a nő nem azt várja, hogy ne jöjjön meg?! :/


Nekem is munka miatt kell várni, de már csak pár hónapot :) tegnap már azt számolgattam, hogy hány menstruációt kell még kibírnom, mire elkezdhetünk próbálkozni :D már csak 3-4-et. Azzal nyugtatom magam, hogy az már hamar itt lesz. :) Pár hónap olyan gyorsan eltelik... Bár nehéz elterelni róla a gondolatom így, hogy hamarosan szül a legjobb barátnőm... A férjemmel is sokszor szóba hozzuk a babatémát. Már a szobát tervezgetem neki :D hát nehéz, sajnos. De próbálom úgy felfogni, hogy most kéne kiélvezni ezt az időszakot, mert lehet, hogy hamarosan már nem lesz alkalmunk kettesben lenni. Gondolkodom, hogy felkészítem a szervezetem, sportolni kezdek, jövő héten elmegyek nőgyógyászhoz, hogy megkérdezzem, minden rendben van-e.

2014. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést, hátha befut még 1-2 válasz. Van valaki, aki 2-6 hónapon belül kezd akciózni az első babáért? Hány évesek vagytok?
2015. márc. 2. 21:35
 18/33 A kérdező kommentje:
Azoknak pedig, akik válaszoltak: mi a helyzet nálatok?
2015. márc. 2. 21:36
 19/33 anonim ***** válasza:

Mi megoldottuk.. január 9-en mentem nőgyógyászhoz, rákszűrésre. Párommal terveztük a babát és a dokihoz el akartam jutni előtte. Fogamzásgátlót is letettem, első menzesz érdekesen sikerült, 3 napig tartott és utolsó nap csak barnázás volt. Ráfogtam a fogamzásgátlóra, ez volt december végén. Szóval vártuk a 9-ét és tudtuk, hogy ezzel a január kiesik mert 9 peteérés utáni időszak lesz. 4-én nyúlós folyásom volt és vérszemet kaptam, lett egy ilyen megérzésem, hogy a dokinál minden ok lesz és úgy voltam vele nem akarok várni jövő hónapig. Mert már teljesen be voltam zsongva, hiába munka, délután otthon házimunka, túl sokat gondoltam a babára. Általában megyek a megérzéseim után és még nem hagytak cserben. Az orvosnál amúgy minden ok lett szóval feleslegesen pocsékoltunk volna egy hónapot.


10 hetes kismama :)

2015. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

16-os vagyok :)

Mi végülis nekivágtunk a baba dolognak, ez az első próbálkozós hónapunk, a február. Szóval a napokban nem várom. Úgy érzem, nem jött össze, annak ellenére, hogy gyakran együtt voltunk. Dpo 9. napon görcsöltem, amit beágyazódásnak remèltem/remélek, de ahogy közeledik a nemvàrt napja, úgy érzem, nem sikerült. :(

Nem akarok korán tesztelni.

2015. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!