Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik meg csak tervezitek a...

Akik meg csak tervezitek a babat, hogy birjatok? Mikorra tervezitek? Mennyit, es miert kell varnotok? Mit csinaltok, hogy gyorsabban teljen az ido?

Figyelt kérdés

Munka miatt varnunk kell meg jovo evig a babaval, amit mostanaban eleg nehezen viselek. A ferjem mondja, hogy tereljem el a figyelmemet addig mas dolgokkal, ami olyan szempontbol nem is lenne nehez, hogy van tobb hobbim is, es dolgozom is, tehat nem az a baj, hogy nincs mivel kitolteni az idomet.


Akik hasonlo helyzetben vannak, hogy birjak?



2014. nov. 12. 11:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok.


19-es Gratulálok:)


Én amikor hozzászóltam a témához, akkor hagytam abba a fogamzásgátlót. Sajnos kicsit felborult a ciklusom, de úgy néz ki most már kezd beállni. Jelenleg a 3. normális ciklusban vagyok.


Kérdésre válaszolva: Nehéz elterelni a gondolatokat. Dolgozom, sportolok, sokat olvasok,de azért mégis jut időm böngészni a gyakori gyerekvállalás témakört:)


Egyébként próbálom azzal nyugtázni magam, hogy legalább tanulok egy kis türelmet, ami jól jön majd a gyereknevelésben:)


Kérdező, Ti hogy álltok? Vártok még? Hogy éled meg a várakozást?

2015. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Még bird ki ezt a pár napot, megy a drukk!:)
2015. márc. 3. 10:31
 23/33 A kérdező kommentje:
19-es gratulálok én is!
2015. márc. 3. 10:33
 24/33 A kérdező kommentje:

21-es, na az jó, hogy kezd rendeződni a ciklusod, sajnos a fogamzásgátló után ilyen elő tud fordulni.


Én szorgalmasan tibeti jógázom reggelente, holnap kezdem belőle a 6. hetet, gyorsan megvan, és remélem segít a menzesz előtti pecsételés beszüntetésében.


Mi még sajnos várunk... be akartam próbálni a márciust, de a férjem hajthatatlan, és a munkám miatt igazat is kell adjak neki:) De márcsak pár hónap. Közben persze öröm az ürömben, hogy azért még most egy hétre elutazunk, meg túrázni is akarunk még. Nyáron viszont lesz egy repülős utazás, és azon gondolkozom, hogyha addig belevágunk, akkor menjek-e rá, elég eltérő az orvosok véleménye a repülésről az első 12 hétben. Na mindegy, majd ha addig pozitívat tesztelek, akkor megkérdezem az orvosomat, végülis csak 2x 1,5 óra repülés lesz.


Szóval nekem most ilyen dilemmám van. A testemet próbálom közben felkészítenia mozgással, meg az étrendemmel, szedek vitaminokat, és energikusabbnak is érzem magam az utóbbi időben. A baba-topicokat még mindig bújom, de mostanában a munkám is nagyon leköti a figyelmemet, ami jó, mert kevesebb időm van a babakérdésen stresszelni:D Talán ez a pár felkészülős hónap arra jó lesz, hogy addig minden hülyeséget, rápörgést kiélek. A túl korán tesztelés, és sok teszt elhasználása már tavaly kétszer megvolt:D Most már eljutottam oda, hogy nemcsak a gyerektéma foglalkoztat, és a testmozgással és az étrenddel sem vagyok olyan szigorú, mint terveztem.


Nem gondoltam volna, hogy az a gondolat is ott lesz a fejemben, hogyha jönni akar majd jön, de már ott van. Úgyhogy azt hiszem, sikerült egy kicsit lazítanom, és mire belevágunk, már izgatottan, és nem görcsösen akarva fogom várni a teszteredményt.

2015. márc. 3. 10:44
 25/33 anonim ***** válasza:

20-as, én optimista egyén létemre úgy keltem fel, hogy na Menjünk pisilni a teszthez de úgy éreztem negativ lesz. Biztos voltam benne. Kezemben a teszt és a szemem előtt olyan volt mintha egy másik csík akarna megjelenni, először nagyon halványan aztán kivehető lett. Szoval az, hogy nem érzed hogy sikerült volna azért ne vegye el a kedved, sokan vannak így vele. Énis gorcsoltem a beagyazodaskor 9. nap, jó jel. Szorítok! :)


-----



Köszi lányok :) szorítok mindenkinek! :)

2015. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Köszi 25-ös :)

Cicik egyre jobban fájnak, enyhe görcsölés ès keresztcsonti fájás is van, de az utóbbi az egész napos ülèstől is lehet :)

2015. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? :D
2015. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
A napokban... Most ébredtem, enyhült a mellfájdalom... Tuti meg fog jönni. :((( hát majd a következő hónapban :)
2015. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


Utolsó amég nem jön meg van remény! Én szurkolok!


Én most "figyelgetem" a ciklusom. Előző hónapot végig hőmérőztem, most kipróbálom az ovu teszteket. Mivel nem napra pontos a menzeszem, próbálom belőni az vout. majd meglátjuk:)


Kérdező: Igen, érdemes úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy "most még lehet" pl: babavállalás előtt utazgatni, sportolni stb:)


Mostanában én is többet sportolok, aktívkodom. Úgy vagyok vele, hogy most még annyit csinálhatom amennyit akarok, és bírok. Pozitív teszt után azért valamennyire vissza kell majd venni. Ami persze nem baj, de valahogy muszáj most is a "jó" oldalát nézni, hogy teljen az idő:)

2015. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
28 vagyok, akinek enyhült a mellfájdalom. Hát azóta úgy fájnak a cickók, hogy ha hozzàérek is fáj... Még mindig nem jött meg, de nem tesztelek még, mivel szerdán negatív lett.
2015. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!