Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 14 napja késik. Clostilbeg...

Már 14 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Vasárnap reggel csináltam tesztet, sajnos negatív lett. Lehetek terhes? De ha nem, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy hét múlva tudok nődokihoz menni, mert szabin van. Szerintetek érdemes még egyet tesztelnem, ha igen melyikkel? Kicsit félek, hogy valami bajom van és attól nem jön meg.
2008. aug. 14. 15:19
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött, de még hogy! Iszonyú görcsökkel együtt.

Nem baj, új hónap, újabb lehetőség.

Ha gondoljátok írok majd, hogy mizujs.

2008. szept. 1. 07:33
 32/37 anonim ***** válasza:

figyu, vannak nem hormontartalmu szerek, amik rendbeszednek ott "lenn", szerintem kerdezz ra a nodokidnal, mert szerintem ez nem termeszetes :((

meg valoszinuleg az novelne az eselyt ..

sajnalom, miu. De majd legkozelebb :)

(Amugy most en is hihetetlenul gorcsolok, tagul ott valami lennt, ugy belemnyilal :( )

2008. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
szia,nagyon sajnálom!!és erős a vérzésed?tudod most hogy neked megjött,már én is biztos vagyok benne,hogy nekem sem sikerült:-(((én nagyon szomorú vagyok.majd szerdán írok.
2008. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

hhhhhú.velem is voltmár ilyen:(

elég rosz.Én is mindog beleélem magam.én szombaton megyek ultrahangra. nemtudom mitmond mert nekem mostjöttek rendbe a hormonjaim és most elvileg már öszejöhetett de megjött csak feleannyivolt mint szokott,és nemgörcsöltem kicsit sem.

2008. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

szia,ma voltam dokinál,semmi nincs.azt mondta mivel a 3adag clostil nem segített,így a következő lépés a laporoszkópia!nagyon félek,még nem tudom hogy döntök....

puszi

2008. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
szio. a closty a legenyhebb, jon a kovetkezo fokozat. semmi gond, ne parazz, elobb utobb meglesz :)
2008. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem jött össze. A laporoszkópiától ne félj. Ne görcsölj, mert pszichésen sem fog összejönni.
2008. szept. 4. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!